نرم افزار و برنامه ها

مایکروسافت قابلیت خلاصه‌سازی جلسات را به کوپایلوت Teams اضافه می‌کند

مایکروسافت قصد دارد ویژگی Recap را به چت‌بات کوپایلوت برنامه مایکروسافت Teams اضافه کند. این ویژگی در ژانویه (دی‌ماه 1402) برای کاربران ویندوز و مک عرضه خواهد شد. این ویژگی به کاربران پریمیوم Teams امکان می‌دهد خلاصه‌ای از جلسات آنلاین را با کمک هوش مصنوعی دریافت کنند. همچنین مایکروسافت ویژگی جدیدی برای اشتراک‌گذاری بهتر اطلاعات تماس اعضا با یکدیگر معرفی کرده است.

این قابلیت برای کاربرانی که نتوانسته‌اند در یک جلسه آنلاین شرکت کنند یا در طول جلسه توجه زیادی نکرده‌اند کاربردهای بسیاری می‌تواند داشته باشد. به گفته مایکروسافت، هوش مصنوعی خلاصه‌ای از محتویات جلسه شامل یادداشت‌های موضوعات مطرح‌شده در جلسه، وظایف اعلام‌شده و نکات مهم را در اختیار کاربر می‌گذارد. به گفته مایکروسافت، این ویژگی برای کاربران کوپایلوت Teams در ماه جاری عرضه خواهد شد.

قابلیت Recap در مایکروسافت Teams

براساس گفته‌های مایکروسافت، کاربران کوپایلوت در مایکروسافت Teams می‌توانند پس از جلسات خلاصه‌ای از آن جلسه را دریافت کنند. این خلاصه شامل یک جدول زمانی شخصی‌شده است که با آن می‌توان جلسه را براساس زمان‌ بیان هر نکته و زمان پیوستن یا خروج اعضا مرور کرد. همچنین در این جدول زمانی، مواقعی که نام شما ذکر شده نیز مشخص خواهد شد. علاوه‌براین، به سرفصل‌ها و موضوعاتی که سخنران جلسه گفته، دسترسی خواهید داشت.

ویژگی جدید دیگری که در ماه جاری برای کاربران ویندوز و مک ارائه می‌شود، قابلیت اشتراک‌گذاری آسان‎‌تر اطلاعات تماس با افراد دیگر در Teams است. با این قابلیت کاربران می‌توانند اطلاعات تماس شخصی خود را به اشتراک بگذارند تا دیگران با اطمینان راه ارتباطی همدیگر را پیدا کنند.

همچنین، با به‌پایان‌رسیدن سال 2023، این احتمال وجود دارد که در سال 2024 ویژگی‌های جدیدتری برای مشتریان مایکروسافت 365 معرفی شود.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا