بازی و سرگرمی

بازی‌ های پلی استیشن پلاس ۲۰۲۳ فاش شد+جزییات کامل


بیل‌بیل کان (Billbill-kun)، افشاگر معروف لاین آپ پلی‌استیشن باز هم فهرست این بازی‌ها در ژانویه سال 2023 را قبل از اعلام رسمی فاش کرد. از سپتامبر سال 2021 تاکنون بیل‌بیل کان چندین بار فهرست بازی‌های پلی‌استیشن پلاس اسنشال را فاش کرده است و همه موارد فاش شده همیشه درست بوده‌اند. فهرست بازی‌ های پلی‌ استیشن اسنشال معمولا در آخرین چهارشنبه هر ماه به صورت رسمی اعلام می‌شوند؛ اما به لطف بیل‌بیل کان این فهرست چند روز قبل از اعلام رسمی در اختیار گیمرها قرار گرفته است.

بازی‌های فاش‌شده پلی‌استیشن پلاس اسنشال در ژانویه سال 2023

درباره فهرست بازی‌های پلی‌استیشن پلاس اسنشال در ژانویه سال 2023 گمانه‌زنی‌های زیادی وجود داشت و گیمرها به‌شدت منتظر اعلام رسمی این فهرست بودند. اما افشاگر معروف لاین آپ پلی‌استیشن باز هم دست به کار شد و قبل از اعلام رسمی، فهرست بازی‌ها را لو داد. افرادی که در پلی‌استیشن پلاس اسنشال، پلی‌استیشن پلاس اکسترا یا پلی‌استیشن پلاس پرمیوم اشتراک فعال دارند، می‌توانند این بازی‌ها را به صورت رایگان دانلود کنند.

فهرست بازی‌های پلی‌استیشن پلاس اسنشال در ژانویه سال 2023 شامل موارد زیر می‌شوند:

  • جنگ ستارگان جدای : محفل سرنگون (Star Wars Jedi: Fallen Order) برای پلی‌استیشن 4 و 5
  • فال اوت 76 (Fallout 76) برای پلی‌استیشن 4
  • بازی Axiom Verge 2 برای پلی‌استیشن 4 و 5

توضیحاتی درباره بازی‌های پلی‌استیشن پلاس اسنشال در ژانویه 2023

بازی جنگ ستارگان جدای: محفل سرنگون، یک بازی سبک اکشن – ماجراجویی است. این بازی توسط Respawn Entertainment در سال 2019 تولید شده و کمپانی الکترونیک ارتس Electronic Arts آن را منتشر کرد. داستان بازی پنج سال بعد از جنگ ستارگان: قسمت سوم- انتقام سیث‌ها را روایت می‌کند و شخصیت محوری آن فردی به نام کال کستیس است. کستیس در حال آموزش دیدن برای تبدیل شدن به یک جدای بوده و قصد دارد که محفل جدای‌ها را دوباره احیا کند.

در ماه‌های آینده باز هم بازی‌های دیگری در پلی استیشن پلاس اسنشال قرار خواهند گرفت.
در ماه‌های آینده باز هم بازی‌های دیگری در پلی استیشن پلاس اسنشال قرار خواهند گرفت.

بازی فال اوت 76 یک بازی اکشن آنلاین است که در سل 2018 توسط استودیو بتسدا Bethesda Games تولید شده و توسط Besthsda Softworks منتشر شد. این بازی بخشی از سری بازی‌های فال اوت است و در واقع پیش‌درآمد بازی‌های قبلی از این سری به شمار می‌رود. بازیکنان در این بازی ماجراهایی را در دنیایی ویران شده توسط جنگ‌های هسته‌ای دنبال می‌کنند.

بازی Axiome Verge 2 در سال 2021 توسط توماس هاپ گیمز به عنوان دنباله Axiome Verge تولید شد. این بازی اکشن، داستان بیلینوری به نام ایندرا چاوداری را دنبال کرده که نامه‌ای رازآلود را دریافت می‌کند. در این نامه نوشته شده که اگر ایندار می‌خواهد دختر گمشده خود را دوباره ببیند، باید به قطب جنوب برود.

آینده پلی استیشن پلاس اسنشال و پیش‌بینی‌های بیل‌بیل کان

در ماه‌های آینده باز هم بازی‌های دیگری در پلی استیشن پلاس اسنشال قرار خواهند گرفت. اکنون باید دید که آیا بیل‌بیل کان باز هم قبل از اعلام رسمی فهرست بازی‌ها را افشا می‌کند یا خیر. چرا که هر بار این افشاگر، فهرستی از بازی‌ها را فاش کرده است و تمام موارد داخل لیست درست بوده‌اند.Source link

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا