کامپیوتر و سخت افزار

محصولات کولر مستر با گارانتی رسمی الماس رایان ایرانیان در ایران

یکشنبه شب گذشته، دهم دی ماه طی یک نشست خبری رسمی‌شرکت الماس رایان ایرانیان همکاری نزدیک خود را با شرکت کولر مستر اعلام کرد. در جریان این نشست خبری که با حضور مدیران ارشد شرکت الماس رایان ایرانیان، و مدیران دفتر شرکت کولر مستر در ایران و اصحاب رسانه و فعالان حوزه فناوری برگزار شد، شرکت الماس رایان ایرانیان به صورت رسمی‌به عنوان تامین کننده و گارانتی کننده محصولات کولر مستر در ایران معرفی گردید.

در ابتدای مراسم خبری جناب آقای وحید غرویان، مدیرعامل شرکت الماس رایان ایرانیان، ضمن ابراز خرسندی از اضافه شدن کولرمستر به سبد محصولات این شرکت، اظهار داشت که از امروز بیش از 180 محصول این برند در بیش از 1000 نمایندگی فروش الماس رایان در سراسر کشور، در دسترس کاربران قرار گرفته است.

به گفته وی در آینده نزدیک شرکت الماس رایان ایرانیان تصمیم دارد طیف بسیار وسیع‌تری از محصولات گیمینگ کولرمستر را نسبت به قبل، به بازار ایران وارد کند.

در ادامه این مراسم، جناب آقای مجید کشاورز، مدیر دفتر کولر مستر در ایران، ضمن بیان مقدمه‌ای از تاریخچه شرکت و رویکرد کولر مستر در صنعت کامپیوتر، به بیان اهداف این شرکت در طراحی تجهیزات و عرضه آن به عنوان یکی از نوآوران این حوزه پرداخت.

گروه شرکتهای کولر مستر به دو بخش عمده تقسیم می‌شود. شرکت کولر مستر تکنولوژی که خدمات مرتبط با صنعت گیمینگ کامپیوتر مانند پردازش ابری گیمینگ، استریمینگ، آکادمی، و انجام پروژه‌های مشترک با دیگر برند‌های مطرح در کلیه زمینه‌ها را انجام می‌دهد. بخش دوم شرکت کولر مستر است سبد محصولات آن تنوع بسیار گسترده ای دارد.

تولیدات کولر مستر از طراحی و ساخت قطعات اصلی مرتبط با رایانه، مانند ایرکولینگ، واترکولینگ، کیس، میز و صندلی گیمینگ، ماوس و کیبورد گرفته تا همکاری به صورت مشترک با سازندگان مطرح سخت افزار در دنیا برای ساخت انواع تجهیزات رایانه ای و سرگرمی‌را شامل می‌شود.

آقای مجید کشاورز، مدیر دفتر کولر مستر در ایران با اعلام اینکه هدف شرکت کولر مستر از شکل‌گیری همکاری با الماس رایان ایرانیان، ایجاد یک فضای جدید جهت ادامه فعالیت پررنگ این برند در ایران است. کولر مستر برخلاف بسیاری از برندهای جهانی، همچنان قصد دارد به صورت مستقیم در ایران فعالیت نموده و در نظر دارد تا کلیه محصولات عرضه شده در بازارهای جهانی را بدون محدودیت در بازار ایران نیز عرضه کند.

این مراسم همراه بود با معرفی تعدادی از محصولات پیشرفته کولر مستر و توضیح ویژگی‌های فنی آنها.

 تجهیزات خاص مانند ایستگاه کاری ORB X صندلی ویژه بازی‌های مسابقه‌ای Dyn X، صندلی گیمینگ با فیدبک لرزشی Motion 1، انواع خنک‌کننده‌ها با ابعاد مختلف مانند MasterLiquid ML360 SUB-ZERO، کیس ویژه QUBE 500، فن با گارانتی مادام‌العمر Mobius OC 120 و کامپیوتر AiO پیشرفته Sneaker X Advanced Systems در این نشست خبری معرفی شدند.

بیشتر بخوانید ...   تصویر پردازنده مرکزی AMD Phoenix 2 با معماری Zen 4/Zen4c مشاهده شد

نماینده شرکت کولرمستر ضمن ابراز خشنودی نسبت به حضور پررنگ تر این برند نسبت به گذشته در بازار ایران، تمایل خود را برای اجرای برنامه‌های جمعی مختلف مرتبط با حوزه گیمینگ در ایران اعلام کرد. وی با بیان این نکته که کولر مستر در سراسر دنیا به صورت رسمی‌اسپانسرینگ مسابقات گیمینگ را بر عهده می‌گیرد، ابراز امیدواری کرد که بتواند متولی اصلی برای برگزاری مسابقات E-Sports در ایران با تجهیزات ویژه گیمینگ خود تبدیل شود.

در حاشیه مراسم شرکت کولر مستر برخی از جدیدترین محصولات خود را به صورت Road Show به نمایش گذاشته بود. از جمله برجسته ترین محصولات جدید و خاص این برند، کیس Sneaker X کولر مستر بود که واقعا دیدنی و از هر لحاظ خاص بود.

در ادامه این مراسم، جلسه پرسش و پاسخ با حضور رسانه‌های مختلف برگزار شد که آقای مجید کشاورز در پاسخ به سوالی در خصوص تولید محصولات کولرمستر در ایران اعلام کرد که این شرکت سابقه تولید برخی از محصولات در رده سازمانی (مانند پاور) را در ایران نیز دارد. همچنین اعلام شد که پاورهای جدید کولرمستر از نوع ATX 3.0 Native در بازار ایران نیز عرضه شده و در دسترس خریداران است.

آقای مجید کشاورز در خصوص بحث گارانتی و عرضه محصولات برند کولر مستر در ایران به این نکته اشاره کرد که با توجه به آنکه عرضه محصولات این برند در ایران به صورت مستقیم صورت می‌گیرد، خدمات آن نیز بدون محدودیت و از طریق همین کانال در ایران انجام می‌شود؛ بدین صورت با رفع مشکلاتی نظیر موجود نبودن برخی قطعات برای تعمیر کالاها، محصولات کولرمستر مطمئن‌ترین گزینه برای کاربر ایرانی خواهد بود.

همچنین به گفته وی، مدت زمان ضمانت محصولات کولرمستر در ایران، عیناً مشابه شرایط گارانتی جهانی است.

خبر خوب آنکه، آقای کشاورز با توجه به همکاری قبلی کولرمستر در ایران با شرکت‌های دیگر، اعلام کرد که کولرمستر خود را متعهد می‌داند که تا پایان مدت زمان گارانتی محصولات عرضه‌شده توسط شرکت‌های دیگر، هیچ توقفی در ارائه خدمات به این کاربران صورت نگرفته و تضمین این مورد با دفتر کولر مستر در ایران خواهد بود.

در این مراسم شرکت کولر مستر با همکاری الماس رایان ایرانیان با برگزاری مسابقه پرسش و پاسخ هدایایی را به رسم یادبود به برندگان اهدا کرد.

همچنین در حاشیه این مراسم دو عدد کیس جدید تمام ماژولار QUBE 500 کولر مستر توسط همکاران رسانه ای اسمبل شد.

کیس QUBE 500 کولر مستر ساختاری تمام ماژولار دارد که به هنگام حمل آن به کشور مقصد، به دلیل بسته بندی کوچکتر، هزینه حمل کمتری دارد و با قیمت رقابتی تر برای کاربر عرضه خواهد شد.

امتیاز: 5.0 از 5 (2 رای)