بازار خودرو

طرح تبدیل حواله محصولات ایرانخودرو خرداد 1402 [+شرایط و قیمت]


طرح تبدیل حواله محصولات ایرانخودرو خرداد 1402 ابلاغ شد. این طرح مختص مشتریان تعهدات منقضی بوده و نمایندگان فروش متولی اطلاع‌رسانی آن خواهند بود.

طرح تبدیل حواله محصولات ایرانخودرو خرداد 1402 مختص مشتریان تعهدات منقضی در سال جاری بوده و برای تعهدات سال‌های گذشته نیز به‌زودی بخشنامه جدید ترتیب داده و منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که پس‌از تبدیل خودرو خود، ایران خودرو دوباره قیمت‌گذاری کرده و مابه‌التفاوت آن نیز در حساب مشتری لحاظ خواهد شد. همچنین موعد تحویل خودروهای انتخابی نیز بنابر اطلاعاتی که در برنامه فروش سیستمی درج شده است خواهد بود.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

بیشتر بخوانید: حذف شرط رهن بودن سند خودرو به مدت یکسال از ضوابط فروش خودرو ؛ حرکت جنجالی شورای رقابت به نفع دلالان!

طرح تبدیل حواله محصولات ایرانخودرو خرداد 1402 اعلام شد

شرایط تبدیل متمرکز مختص تعهدات منقضی، مطابق جدول پیوست اعلام می شود؛ لازم است نمایندگان ایران خودرو در خصوص اطلاع‌رسانی به مشتریان تعهدات منقضی اقدام لازم را مبذول فرمایند.

طرح تبدیل حواله محصولات ایرانخودرو خرداد 1402 اعلام شد

توضیحات بسیار مهم و ضروری در مورد طرح تبدیل حواله

  1. این بخشنامه صرفًا جهت تعهدات منقضی شده مربوط به سال ۱۴۰۲ برنامه‌ریزی شده است و جهت تعهدات منقضی شده قبل از سال ۱۴۰۲ نیز متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.
  2. لازم به یادآوری است که طبق ضوابط و دستورالعمل‌های موجود، محاسبه سود مشارکت تعهدات پیش‌فروش به محض منقضی شدن دعوتنامه بطور مکانیزه تا تاریخ سود مندرج در دعوتنامه محاسبه خواهد شد .
  3. لازم است بعد از انجام تبدیل حتماً تامین اعتبار و قیمت‌گذاری مجدد صورت پذیرد تا مابه‌التفاوت نهایی با صحت و اطمینان بیشتری توسط سیستم محاسبه گردد.
  4. در صورت نیاز به بروزرسانی و تغییر شرایط بخشنامه، شرایط تبدیل متوقف و اطلاع‌رسانی لازم از طریق سیستم سیتریکس نمایندگی‌ها انجام خواهد شد.

طرح تبدیل حواله محصولات ایرانخودرو خرداد 1402 اعلام شد

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص طرح تبدیل حواله محصولات ایرانخودرو خرداد 1402 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.Source link

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا