بازار خودرو

زمان نوبت‌دهی تحویل خودروهای داخلی مشخص شد


زمان نوبت‌دهی تحویل خودروهای داخلی اعلام شد. با این خبر زمان زیادی تا تحویل خودرو به اولین برندگان طرح فروش خودرو در سامانه یکپارچه باقی نمانده است.

امبد قالیباف سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، زمان نوبت‌دهی تحویل خودروهای داخلی را اعلام کرد. براساس گفته وی، اواخر فروردین‌ماه 1402 و نهایتاً اوایل اردیبهشت‌ماه، نوبت‌دهی خودروهای داخلی به برندگان دور اول انجام خواهد شد. به گفته سخنگوی  وزارت صمت در طرح فروش خودروهای داخلی در سامانه یکپارچه وزارت صمت، 930 هزار نفر ثبت‌نام کردند.

بیشتر بخوانید:‌ تعرفه واردات خودرو اعلام شد [+جدول]

زمان نوبت‌دهی تحویل خودروهای داخلی مشخص شد

«امید قالیباف» در گفت‌وگو با ایرنا ضمن بیان این مطلب افزود:

در تاریخ یاد شده، سامانه طرح یکپارچه تخصیص خودرو باز می‌شود و متقاضیان ضمن مطلع شدن از زمان نوبت‌دهی تحویل خودروی خود می‌توانند نسبت به ویرایش و تغییر خودروی ثبت‌نامی اقدام کنند.

وی تعداد قطعی ثبت‌نام‌شدگان در این طرح را ۹۳۰ هزار نفر عنوان کرد که حساب وکالتی برای خرید خودرو اعلام کردند.

زمان نوبت‌دهی تحویل خودروهای داخلی مشخص شد

ثبت‌نام در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو از روز جمعه (۲۶ اسفندماه ۱۴۰۱)‌ در سایت esalecar.ir آغاز شد که به مدت 3 روز ادامه یافت.

۹ شرکت خودروساز داخلی در این طرح مشارکت کردند و ۵۱ مدل خودرو برای متقاضیان قابل خرید بود. در این طرح بدون قرعه‌کشی به همه متقاضیان خودرو داده می‌شود و ۵۰ درصد عرضه خودرو در آن به مادران مشمول قانون جوانی جمعیت تخصیص خواهد یافت.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص زمان نوبت‌دهی تحویل خودروهای داخلی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.Source link

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا