بازار خودرو

جریمه سنگین تغییر ارتفاع خودرو ؛ 18 میلیون تومان نقد و مصادره خودرو به نفع دولت!

طی یک اظهار نظر رسمی، جریمه سنگین تغییر ارتفاع خودرو اعلام شد. برای مرحله اول مجازات چنین رفتاری 18 میلیون تومان اعلام شده است.

«علی اکبر مختاری»، مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی استان اصفهان به‌تازگی خبر از جریمه 18 میلیون تومانی جهت افزایش نامتعارف ارتفاع خودرو در کشور داده است. این مقام مسئول همچنین اشاره کرد که براساس اصلاحیه اخیر قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، از این به بعد طی دو مرحله با دستکاری ارتفاع خودرو برخورد خواهد شد.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

بیشتر بخوانید: پرسودترین خودروهای مرحله دوم طرح یکپارچه فروش خودرو کدامند؟

درنظر گرفتن جریمه سنگین تغییر ارتفاع خودرو

طبق اعلام مختاری، افرادی که ارتفاع خودرو سواری خود را بالا می‌برند و از این اقدام خود به عنوان روشی جهت جاساز بهره‌برداری می‌کنند، برای نخستین مرتبه 18 میلیون تومان باید جریمه پرداخت کنند. همچنین در صورت تکرار ارتکاب این تخلف از سوی افراد، دولت خودرو آن‌ها را به‌نفع خود توقیف خواهد کرد.

بیشتر بخوانید ...   ریماک نورا 23 رکورد جهانی ابرخودروها را در یک روز شکست!

جریمه سنگین تغییر ارتفاع خودرو

این مسئول سازمان تعزیرات حکومتی اصفهان همچنین ضمن اشاره به موضوع تاثیر مقصود از تغییر ارتفاع در ارزیابی تخلف اعلام کرد که این امر هیچگونه اثری ندارد. در حقیقت حتی اگر خودرو ضبط‌شده حامل کالای قاچاق هم نباشد و تغییر ارتفاع آن تنها جهت زیبایی انجام پذیرد، این امر همچنان نوعی تخلف محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید: 

دیدگاه شما در خصوص جریمه سنگین تغییر ارتفاع خودرو چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.


Source link

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا