نرم افزار و برنامه ها

فهرست غیرمحبوب‌ترین ایموجی‌های جهان منتشر شد + عکس


شرکت Superside گزارش جدیدی منتشر کرده و مجموعه‌ای از ایموجی‌هایی را که زمانی محبوب بودند ولی حالا جذابیتشان را از دست داده‌اند، فهرست کرده است.

با نگاه به این فهرست متوجه می‌شوید ایموجی‌های محبوبتان در لیست نامحبوب‌ترین ایموجی‌های جهان هستند یا خیر.

بررسی ایموجی‌های نامحبوب جهان؛ کدام‌ شکلک‌ها دیگر استفاده نمی‌شوند؟

Superside می‌گوید از سال 2013 تا امروز، 100 ایموجی محبوب را بررسی و تحلیل کرده‌اند تا ببینند رتبه‌ محبوبیت کدام‌ ایموجی به‌شدت سقوط کرده‌ است. به همین روش، ایموجی‌هایی که بیش از همه از چشم کاربران افتاده‌اند، شناسایی شدند.

گزارش Superside نشان می‌دهد ایموجی 👌 که علامت دست به نشانه اوکی است، جایگاه اول نامحبوب‌ترین ایموجی در سطح جهان را از آن خود کرده است. این ایموجی از 2013 تاکنون 66 رتبه از جایگاه اصلی خودش سقوط کرده است. این شرکت می‌گوید ایموجی 😳 که صورت برافروخته است همچنین ایموجی 🙌 که دستانی را نشان می‌دهد که به نشانه شادی، بالا رفته‌اند، در رتبه‌های دوم و سوم غیرمحبوب‌ترین ایموجی‌ها قرار دارند.

این ایموجی‌ها زمانی محبوب بودند ولی دیگر جذابیتشان را از دست داده‌اند و کاربران به ایموجی‌های دیگری علاقه‌مند شده‌اند.

شرکت Superside در گزارش خود می‌گوید: «وقتی مطالعه خودمان را انجام دادیم، شگفت‌زده شدیم که برخی ایموجی‌هایی که زمانی محبوبیت جهانی داشتند، دیگر چنین جذابیتی ندارند و به‌شدت در خطر سقوط قرار دارند.» سخن‌گوی این شرکت اضافه می‌کند با ظهور ایموجی‌های جدید، باید دید این رتبه‌بندی‌ها در سال‌های آینده تغییر می‌کنند یا خیر.

تحلیل‌های Superside نشان می‌دهد ایموجی‌های نامحبوب به احتمال زیاد کاملاً از صفحه روزگار حذف نشده و منقرض نمی‌شوند، بلکه فقط دیگر استفاده نمی‌شوند و به‌تدریج فراموش می‌شوند. بااین‌حال، کنسرسیوم Unicode تأیید کرده است که ایموجی‌های تأییدشده به‌عنوان استاندارد جهانی برای کاراکترها و نمادها دائمی هستند؛ بنابراین ایموجی‌ها تا ما وجود داریم، حذف نمی‌شوند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا