نرم افزار و برنامه ها

تیک‌تاک از قابلیت استیکرهای ویدئویی رونمایی کرد

تیک‌تاک به‌تازگی تایید کرده است که از ابتدای سال جاری میلادی در حال انتشار قابلیت جدید استیکرهای ویدئویی بوده است. این ویژگی مشابه با تصاویر GIF است و شاخه‌ای از قابلیت استیکرهای تیک‌تاک به شمار می‌رود که امکان ساخت و آپلود استیکرهای سفارشی برای استفاده داخل دایرکت را در اختیار کاربران می‌گذارد و اکنون به صورت عمومی در دسترس قرار دارد.

چگونه از استیکرهای ویدئویی تیک‌تاک استفاده کنیم؟

علاقه‌مندان می‌توانند با تبدیل ویدئو به استیکر یا انتخاب موارد ساخته شده توسط دیگر کاربران، اقدام به استفاده از این قابلیت در پیام‌های خود نمایند. برای ساخت استیکرهای ویدئویی باید گزینه Create Sticker را در بخش دایرکت لمس کنید. در ادامه به لیستی از ویدئوهای لایک شده یا نشان شده دسترسی خواهید داشت؛ در نتیجه می‌توانید از محتوای خود یا دیگران به این منظور بهره بگیرید.

پس از انتخاب یک ویدئو، قادر خواهید بود قسمت مورد نظر را برای تبدیل به استیکر، مشخص نمایید. همچنین ابزارهای ساده ویرایش مثل افزودن متن به ویدئو یا کراپ کردن فریم هم در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. پس از اتمام کار، تنها باید استیکر جدید را در کتابخانه شخصی خود ذخیره کنید تا در آینده بتوانید از آن در پیام‌های دایرکت استفاده نمایید. امکان افزودن موارد ساخته شده به استیکر استور تیک‌تاک جهت بهره‌مندی سایر افراد نیز وجود دارد.

استیکرهای ویدئویی

تیک‌تاک اعلام کرده است که تنها ویدئوهایی که اجازه تبدیل به استیکر داشته باشند را هنگام ساخت استیکرهای ویدئویی به کاربر نمایش می‌دهد؛ در نتیجه نیازی نیست نگران رعایت حقوق معنوی تولیدکنندگان محتوا باشید. کاربران با مراجعه به قسمت حریم شخصی اکانت خود می‌توانند به تنظیمات مرتبط با این قابلیت دسترسی داشته باشند. اگر حوصله ساخت استیکر را ندارید، می‌توانید با گشت‌وگذار در میان موارد ایجاد شده توسط دیگر افراد، از آنها کمک بگیرید.

اگرچه در گذشته به لطف همکاری با پلتفرم GIPHY، امکان ارسال گیف در تیک‌تاک فراهم شده بود، اما قابلیت جدید استیکرهای ویدئویی می‌تواند به اشتراک‌گذاری محتوا در سطح گسترده‌تری کمک کند. برای مثال به‌جای ارسال تمامی یک ویدئو به مخاطب خود، می‌توانید تنها بخش دلخواه خود را انتخاب نمایید. همچنین می‌توان از آنها برای نشان دادن بازخورد به پیام‌ها و پست‌ها استفاده نمود. 


Source link

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا