نرم افزار و برنامه ها

تعداد کاربران روزانه شبکه اجتماعی BeReal از مرز 20 میلیون عبور کرد

شبکه اجتماعی BeReal که به‌عنوان بهترین اپ آیفون در سال 2022 هم انتخاب شد، ظاهراً پرقدرت درحال جذب کاربران است. این شبکه اجتماعی که به‌نوعی رقیب اینستاگرام محسوب می‌شود، حالا می‌گوید روزانه بیش از 20 میلیون کاربر فعال دارد.

BeReal برخلاف اینستاگرام از کاربران می‌خواهد زندگی واقعی خود را به نمایش بگذارند، به همین دلیل یک بازه زمانی 2 دقیقه‌ای را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد تا واقعی‌ترین تصاویر را به اشتراک بگذارند. البته با وجود چنین رویکردی، ظاهراً برخی کاربران از تصاویر آماده درون کامپیوتر یا گوشی دوم خود استفاده می‌کنند تا بتوانند به‌نوعی مانند اینستاگرام با آن برخورد کنند.

شبکه اجتماعی BeReal می‌گوید روزانه بیش از 20 میلیون کاربر فعال دارد

BeReal در یک پست مدعی شده است که حالا روزانه بیش از 20 میلیون کاربر فعال دارد. BeReal در این پست گفته است به‌دلیل اینکه مشغول کارهای مختلف بوده، درباره پیشرفت این شبکه اجتماعی اطلاعات زیادی منتشر نکرده است. بااین‌وجود می‌گوید کاربران درباره پیشرفت این شبکه اجتماعی حدس می‌زنند.

بیشتر بخوانید ...   اینستاگرام احتمالاً دکمه دانلود ویدیوهای ریلز را به پلتفرم خود اضافه خواهد کرد
شبکه اجتماعی BeReal

این شبکه اجتماعی در کنار اعلام تعداد کاربران روزانه‌اش، از یک ویژگی جدید هم رونمایی کرده است که می‌تواند به جذب بیشتر کاربران کمک کند. این قابلیت که Bonus BeReal نام دارد، هم‌اکنون در بریتانیا درحال آزمایش است و به‌زودی به سایر نقاط جهان هم راه پیدا می‌کند. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد هر روز در زمان‌هایی که خودشان مشخص می‌کنند، دو عکس دیگر هم بگیرند، البته تا زمانی که عکس عادی‌شان را هم در پنجره زمانی 2 دقیقه‌ای مدنظر BeaReal منتشر کنند.

اگرچه این قابلیت جدید شاید بتواند تعداد کاربران این شبکه اجتماعی را افزایش دهد، اما از سوی دیگر هدف اصلی آن را زیر سؤال می‌برد. بنابراین باید منتظر بمانیم و ببینیم کاربران چه واکنشی به آن نشان می‌دهند.


Source link

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا