نرم افزار و برنامه ها

اپل بهترین بازی ها و اپلیکیشن‌های اپ استور در سال 2023 را اعلام کرد

اپل لیست بهترین بازی ها و اپلیکیشن‌های اپ استور در سال 2023 را اعلام کرد. طبق این لیست که در ادامه می‌توانید آن را به‌صورت تفکیک‌شده مشاهده کنید، AllTrails اپلیکیشن برتر سال آیفون و Photomator اپلیکیشن سال مک بوده است. در زمینه بازی‌ها نیز Honkai: Star Rail بهترین بازی آیفون انتخاب شده و اپل «هوش مصنوعی مولد» را به‌عنوان روند سال 2023 انتخاب کرده است.

تیم کوک، مدیرعامل اپل در بیانیه غول فناوری خلاقیت توسعه‌دهندگان اپ استور را تحسین کرد. او نوشت:

«تماشای راه‌هایی که توسعه‌دهندگان با کمک آن‌ها به ساخت برنامه‌ها و بازی‌های باورنکردنی ادامه می‌دهد، بسیار الهام‌بخش است. برندگان امسال پتانسیل نامحدود توسعه‌دهندگان برای زنده‌کردن دیدگاه‌های خود، ایجاد برنامه و بازی‌هایی با نبوغ قابل‌توجه، کیفیت استثنایی و مأموریت‌های هدفمند را نشان می‌دهند.»

بهترین بازی و اپلیکیشن‌های اپ استور در سال 2023

لیست کامل بهترین بازی‌ها و اپلیکیشن‌های اپ استور در سال 2023 به شرح زیر است:

بهترین اپلیکیشن‌های اپ استور در سال 2023:

بهترین بازی‌های اپ استور در سال 2023:

برندگان تاثیر فرهنگی

به گفته اپل، برندگان این بخش توسط اعضای تحریریه اپ‌استور «به دلیل توانایی آن‌ها در ایجاد تغییرات مثبت» انتخاب شده‌اند.

روند سال 2023

در نهایت، تحریریه اپ استور اپل «هوش مصنوعی مولد» را به‌عنوان روند سال 2023 انتخاب کرده‌اند. در بیانیه اپل در این رابطه نوشته شده است:

«اپلیکیشن‌ها بازتابی از فرهنگ هستند و در سال 2023، هوش مصنوعی مولد، علاوه بر تکامل، تخیل جمعی از کاربران را تسخیر کرد. اپلیکیشن‌ها در طول سال به روش‌های مختلفی شروع به ادغام با هوش مصنوعی کرده‌اند. هرچند بسیاری از ویژگی‌های آن هنوز در مراحل ابتدایی خود هستند، اما به کاربران این فرصت را می‌دهند تا عملکرد این فناوری را از نزدیک ببینند و درباره مزایا و خطرات آن به نتیجه‌گیری برسند.»

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا