موبایل

گوشی تاشو اپل احتمالاً پس از گلکسی زد فولد 8 عرضه می‌شود

به‌تازگی شایعات بسیاری از گوشی تاشو اپل منتشر شده است. این گوشی حدس و گمان‌های مختلفی ایجاد کرده، اما به‌نظر می‌رسد مدت زمان نسبتاً زیادی تا معرفی و عرضه رسمی آن فاصله داریم.

به‌گزارش Android Authority و به‌نقل از ویسایت کره‌ای Alpha Economy، احتمالاً تاریخ عرضه رسمی گوشی تاشو اپل در سپتامبر 2026 خواهد بود. بنابراین، احتمالا این گوشی همزمان با آیفون 18 عرضه خواهد شد. سامسونگ معمولاً آگوست هر سال، از گوشی تاشوی جدید خود رونمایی خواهد کرد. بنابراین احتمالاً پرچمدار تاشوی کوپرتینویی‌ها بعد از گلکسی زد فولد 8 عرضه خواهد شد.

انتظار فروش بالای اپل از گوشی تاشوی خود

گوشی تاشو اپل

اپل انتظار دارد بعد از عرضه رسمی، موفق به فروش حدود 50 میلیون دستگاه گوشی تاشو در سراسر دنیا شود. در سال 2022 حدود 14.2 میلیون گوشی تاشو از برندهای مختلف و سال 2023 حدود 30 میلیون فروخته شد. درنتیجه پیش‌بینی اپل دور از انتظار نیست.

گفته شده که اپل تعدادی از کارمندان پروژه ویژن پرورا به پروژه ساخت آیفون تاشو انتقال داده است. البته این گزارشات فعلاً در حد شایعه هستند. شایعات دیگری مبنی بر توقف توسعه این گوشی تاشو و عرضه یک نسخه تاشو از آیپد هم وجود دارد. گفته می‌شود که اپل شاید در ابتدا یک نسخه تاشو از آیپد بسازد و سپس اقدام به ساخت گوشی تاشو نماید. باید منتظر ماند و دید که کدام یک از این شایعات به حقیقت می‌پیوندد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا