موبایل

گوشی تاشوی بعدی گوگل احتمالاً با هدف رقابت با گلکسی زد فلیپ از راه می‌رسد

کمتر از دو هفته قبل، «پیکسل فولد»، اولین گوشی تاشوی گوگل، با قیمت 1799 دلار معرفی شد و حالا گفته می‌شود این شرکت ظاهراً روی مدل دیگری از موبایل تاشوی خود با طراحی مشابه گلکسی زد فلیپ سامسونگ کار می‌کند.

درحال‌حاضر بازار گوشی‌های تاشو مورد‌توجه کاربران بسیاری قرار دارد و شرکت‌های تولیدکننده موبایل نیز به این موضوع توجه نشان می‌دهند. پیکسل فولد که در تاریخ ۲۰ اردیبهشت‌ماه معرفی شد، طراحی بازشونده‌ای شبیه به یک کتاب دارد. اکنون منابع آگاه بازار می‌گویند این شرکت قصد دارد گوشی تاشوی دیگری با طراحی صدفی یا طراحی Clamshell به بازار عرضه کند. توییت به‌اشتراک‌گذاشته‌شده در مورد این موبایل جدید طراحی آن را تا حدی نشان می‌دهد که وام‌گرفته از گلکسی زد فلیپ سامسونگ است.

گوگل روی توسعه گوشی تاشوی جدیدی کار می‌‌کند

یکی از منابع آگاه بازار با انتشار توییتی می‌گوید گوگل روی گوشی تاشوی جدیدی با طراحی شبیه به گلکسی زد فلیپ کار می‌کند. این موبایل تاشو با طراحی جدید می‌تواند توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کند. هنوز مشخص نیست این موبایل جدید با چه نامی به بازار عرضه خواهد شد. حتی زمان معرفی آن نیز معلوم نیست. اما آنچه به‌نظر می‌رسد، این است که گوگل نیز می‌خواهد مسیر سامسونگ را طی کند و موبایل تاشوی خود را در دو طراحی مختلف در دسترس کاربران قرار دهد.

بیشتر بخوانید ...   بهترین گوشی تا 5 میلیون تومان در بازار ایران [اردیبهشت 1402]

باید دید درنهایت گوگل چه تصمیمی در مورد موبایل تاشوی جدید خود می‌گیرد. مسلم است که اگر گوگل از طراحی یا کیفیت چنین دستگاهی رضایت نداشته باشد، توسعه آن را متوقف خواهد کرد.

با فرض اینکه این مدل در سال ۲۰۲۴ عرضه شود، این احتمال وجود دارد که با تراشه تنسور G3 عرضه شود. همچنین انتظار می‌رود که پرچمدار بعدی گوگل با تراشه ۴ نانومتری سامسونگ و با تمرکز بیشتر روی بهره‌وری انرژی عرضه شود. با توجه به اینکه هنوز اطلاعات زیادی در مورد این دستگاه در دست نیست، باید منتظر خبرهای بعدی بود.


Source link

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا