موبایل

فروش یک آیفون نسل اول آکبند با استیکر Lucky You به قیمت 40 هزار دلار

در چند وقت اخیر چندین آیفون نسل اول آکبند با برگزاری حراجی به فروش رسیده‌اند و حالا نوبت به یکی دیگر از این محصولات رسیده که روی آن یک استیکر «Lucky You» به‌صورت برعکس قرار دارد. این آیفون با مدل A1203 در یک حراجی با مبلغ 40,320 دلار به فروش رسیده است.

مدت زمان حراجی برای این آیفون کوتاه و تقریباً 12 ساعت بود. قیمت مدنظر برای این آیفون در محدوده 40 هزار تا 60 دلار قرار داشت، بااین‌حال برخلاف انتظار، این آیفون در محدوده پایینی قیمت به فروش رسید. یکی از دلایل این موضوع می‌تواند حفره کوچکی درون پلاستیک اطراف جعبه باشد.

اگرچه 40 هزار دلار با قیمت یک خودرو مانند تسلا مدل 3 برابری می‌کند، اما فاصله زیادی با رکورد 63 هزار دلار دارد. ماه گذشته یک آیفون آکبند نسل اول در یک حراجی با قیمت 63,356 دلار به فروش رسید و رکوردشکنی کرد.

فروش آیفون آکبند به قیمت 40 هزار دلار

برخلاف آیفون‌های کنونی، تا چند سال قبل درون جعبه آیفون‌ها شارژر و حتی هدفون وجود داشت. طبق اسکن‌های X-Ray، درون جعبه نسل اول آیفون فروخته‌شده هم تجهیزات به‌صورت کامل قرار دارند. همانطور که گفتیم، روی جعبه این آیفون، برچسب Lucky You قرار دارد که ظاهراً مربوط به فروش آیفون در دوران تعطیلات و بخشی از گیفت باکس اختیاری آن می‌شود.

نسل اول آیفون در سال 2007 توسط استیو جابز معرفی شد و برای مدل 8 گیگابایتی، 599 دلار قیمت داشت. بنابراین آیفونی که اخیراً در حراجی فروخته شده است، 67 برابر گران‌تر از قیمت اصلی آیفون است. البته با توجه به اینکه تعداد کمی آیفون نسل اول آکبند با شرایط مناسب در دنیا وجود دارند، فروش آن‌ها با قیمت‌ها بالا چندان تعجب‌برانگیز نیست.

بیشتر بخوانید ...   لیست قیمت گوشی پوکو امروز 11 خرداد 1402 [اقتصادی، میان‌رده و پرچمدار]

احتمالاً در آینده دوباره شاهد فروش آیفون‌های آکبند نسل اول خواهیم بود و حتی شاید رکورد 63 هزار دلار هم جابه‌جا شود.


Source link

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا