موبایل

آیفون 15 پرو با بدنه از جنس طلا معرفی شد! + ویدیو


اپل هفته گذشته از گوشی‌های سری آیفون ۱۵ شامل آیفون 15، آیفون 15 پلاس، آیفون 15 پرو و آیفون 15 پرو مکس رونمایی کرد، بااین‌حال هیچ‌کدام از آن‌ها شاسی از جنس طلا ندارند. به همین دلیل شرکت کاویار (Caviar) تصمیم گرفته است که نسخه ویژه مدل‌های پرو آیفون 15 را با بدنه‌ای از جنس طلا یا لوگویی از جنس طلا معرفی کند.

آیفون‌های شخصی‌سازی‌شده کاویار در مدل‌های مختلف از راه می‌رسند که هر‌کدام ویژگی مخصوص به خود را دارند و البته با قیمت‌های متفاوتی به فروش می‌رسند.

آیفون 15 پرو کاویار با طلا

آیفون 15 پرو اولترا گلد با قیمت پایه 8890 دلار به فروش می‌رسد و در بالاترین نسخه 9890 دلار قیمت دارد. قیمت پایه و حداکثر قیمت آیفون 15 پرو مکس اولترا گلد هم به‌ترتیب برابر 9670 و 10,390 دلار است. مدل‌های اولترا گلد از شاسی از جنس طلای 18 عیار بهره می‌برند و لوگوی اپل روی پنل پشتی هم با طلای 24 عیار ساخته شده است.

آیفون 15 پرو کاویار با طلا

کاویار همچنین از نسخه اولترا بلک آیفون ۱۵ پرو و ۱۵ پرو مکس هم رونمایی کرده است. مدل پرو قیمت پایه 8060 دلاری و حداکثر قیمت 9060 دلاری دارد و این درحالی است که آیفون 15 پرو مکس اولترا بلک در نسخه پایه با قیمت 8840 دلار و در بالاترین نسخه با قیمت 9560 دلار به فروش می‌رسد. این محصولات شاسی از جنس تیتانیوم صنعت هوانوردی دارند و همچنین به لوگوی اپل با جنس طلای 24 عیار مجهز شده‌اند.

آیفون 15 پرو کاویار با طلا

مدل بعدی، تایتان بلک نام دارد که از بدنه با جنس تیتانیوم صنعت هوانوردی بهره می‌برد و لوگوی اپل روی پنل پشتی آن‌ها از جنس «مادر مروارید» مشکی‌رنگ Van Cleef & Arpels است. دو مدل دارک رد و Starry Night هم از همین لوگو بهره می‌برند، اما طراحی شاسی متفاوتی دارند.

شاسی نسخه Dark Red دارای الگوهای کیهانی الهام‌گرفته از مریخ است و هر‌کدام از آن‌ها طراحی منحصربه‌فردی از کربن مرمر دارند. به گفته کاویار، شاسی این نسخه با الهام از نحوه تولید خودروهای لامبورگینی ساخته شده است.

مدل پایانی Starry Night نام دارد که از شاسی از جنس کربن بهره می‌برد و طراحی پنل پشتی‌اش شبیه به نقاشی «شب پرستاره» ون گوگ است.

درنهایت باید بگوییم که کاویار تنها 99 نمونه از هر‌کدام از نسخه‌های آیفون 15 پرو و پرو مکس تولید می‌کند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا