بازی و سرگرمی

مقایسه بتل پس و بتل پس پلاس کالاف دیوتی+کاربردها


استودیوی اکتیویژن با عرضه بازی کالاف دیوتی توانست ثروت و شهرتی ابدی برای خود دست و پا کند. سری بازی کالاف دیوتی یکی از مشهورترین سری بازی‎های جهان است که هر بار با انتشار نسخه‌ای جدید، کاربران را به سمت خود جذب می‎کند. آیتم‎های مختلفی در این بازی وجود دارند که یکی از آن‎ها، بتل پس یا پریمیوم پس است که به‎عنوان محبوب‌ترین بخش کالاف دیوتی شناخته می‎شود. بتل پس به دو صورت رایگان یا بتل پس و پولی یا بتل پس پلاس وجود دارد که قابلیت‎های هر کدام متفاوت است. در این مطلب به مقایسه بتل پس و بتل پس پلاس کالاف دیوتی می‎پردازیم.

معرفی انواع پریمیوم پس در کالاف دیوتی

پیش از پرداختن به مقایسه بتل پس و بتل پس پلاس در کالاف دیوتی، ابتدا باید هر یک را به اختصار معرفی کنیم. بتل پس بخش فصلی کالاف دیوتی است که شامل چالش‌های روزانه و هفتگی است و در آن با انجام ماموریت‌ها و مراحل مختلف می‎توانید آیتم‎های بسیاری همچون سی‌پی، انواع اسلحه‌ها و اسکین‎های جدید را به‎دست آورید. پریمیوم پس تنها رویدادی است که در آن علاوه بر دریافت آیتم‌های مختلف و انواع کارت‌های بازی، سی‌پی هم در اختیار شما قرار خواهد داد و دیگری نیازی به خرید آن ندارید. با سی‌پی های به‌دست آمده می‌توان بدون نیاز به خرید مجدد بتل پس کالاف دیوتی، بتل پس فصل بعدی را نیز فعال کرد.

بتل پس رایگان کالاف دیوتی

کمپانی اکتیویژن حالت بتل پس کالاف دیوتی را برای تمامی بازیکنان به‌صورت رایگان در دسترس قرار داده است. اما از 50 سطح موجود تنها تعداد کمی به‌صورت رایگان قابل دسترسی هستند و برای باز کردن سایر آن‎ها، بازیکنان باید مبلغی را پرداخت کنند. در این حالت ماموریت‌های بسیار زیادی برای بازیکنان وجود دارند که پس از کامل کردن این ماموریت‌ها، جوایزی به بازیکنان تعلق می‌گیرد. البته برای دریافت برخی از جوایز بیشتر، بازیکان باید مبلغی را برای باز کردن آن‎ها پرداخت کنند.

بتل پس پلاس کالاف دیوتی

در مقایسه بتل پس و بتل پس پلاس کالاف دیوتی، باید گفت که این دو تفاوت چندانی ندارند. اما در صورت خرید بتل پس پلاس کالاف دیوتی، تمامی 50 سطح یا تایر برای بازیکنان باز خواهد شد. با رسیدن به هریک از سطوح در این حالت، تمامی جوایز برای بازیکنان در دسترس خواهند بود و در هر تایر می‌توان یک آیتم ویژه دریافت کرد. همچنین با خرید و فعال‌سازی بتل پس پلاس، می‎توان هر تایر یا سطحی را به دلخواه به‌صورت آنی باز کرد.

مقایسه بتل پس و بتل پس پلاس کالاف دیوتی

تفاوت اصلی بتل پس معمولی و بتل پس پلاس کالاف دیوتی در باز بودن تایرها و دریافت جوایز مختلف آن‎ها است. بتل پس پلاس در مقایسه با بتل پس معمولی قیمت بالاتری دارد. بتل پس معمولی با قیمت کمتری نسبت به بتل پس پلاس کالاف دیوتی قابل خریداری است. در مقایسه بتل پس و بتل پس پلاس کالاف دیوتی می‎توان گفت که با خرید بتل پس معمولی تمامی 50 تایر باز می‌شوند و می‎توان سی‌پی لازم برای باز کردن مراحل بعد را دریافت کرد. همچنین بوست 25 درصدی دریافت تجربه (XP) و دریافت آنی جوایز 3 تایر به‌صورت همزمان امکان‌پذیر خواهد بود.

در صورتی که بازیکنان بتل پس پلاس را خریداری کنند به تمامی امکانات بتل پس معمولی دسترسی خواهند داشت. اما امکانات این نوع پریمیوم پس به همین محدود نمی‌شود. علاوه بر باز شدن قفل تمامی سطوح و سایر قابلیت‎های بتل پس معمولی، قفل تایرهای اضافی نیز باز خواهد شد. همچنین در این حالت، بازیکنان می‎توانند به‌صورت همزمان جوایز 12 تایر را به‌صورت آنی دریافت کنند.

جوایز حالت بتل پس و مدت زمان اعتبار آن‌ها

پس از مقایسه بتل پس و بتل پس پلاس کالاف دیوتی، باید به این نکته اشاره کرد که مدت زمان اعتبار تمامی (بتل پس‌هایی که بازیکنان خریداری می‌کنند تا انتهای هر فصل خواهد بود. بنابراین بازیکنان برای استفاده از امکانات هر بتل پس تا پایان فصل فرصت خواهند داشت. نکته دیگر در رابطه با جوایز پریمیوم پس این است که تمام جوایزی دریافت شده در این حالت، در صورتی در دسترس خواهند بود که امتیازات بتل پس به دست آورده توسط بازیکن، به پایان نرسیده باشند. اگر این امتیاز به پایان رسیده باشد، جوایز جدیدی برای فرد در دسترس خواهند بود. جوایزی که در حالت بتل پس پلاس به بازیکنان تعلق می‌گیرد با جوایز حالت بتل پس عادی، متفاوت هستند. اما برخی از جوایز که معمولا برای تمامی فصل‌ها مشترک هستند، عبارتند از:

  • باز شدن 3 شخصیت جدید
  • 4 اسلحه Epic
  • دریافت 360 سی‌پی
  • دریافت فریم و تصویر آواتار
  • دریافت کارت تجربه یا XP
  • دریافت سلاح‌ها و تجهیزات مختلف

خرید بتل پس پلاس برای دسترسی به جوایز باارزش کالاف دیوتی در هر فصل

در این مطلب به مقایسه بتل پس و بتل پس پلاس کالاف دیوتی پرداختیم. شاید این دو حالت با یکدیگر تفاوت چندانی نداشته باشند، اما با پرداخت مبلغی بیشتر و خرید بتل پس پلاس امکاناتی برای شما باز خواهند شد که با استفاده از آن‎ها می‎توانید بیش از پیش از بازی کالاف دیوتی لذت ببرید.

سوالات متداول

بتل پس بازی کالاف دیوتی چیست؟

گیمرهایی که حتی یکبار هم کالاف دیوتی را بازی کرده باشند، حتما گذرشان به بخش بتل پس بازی افتاده است. بتل پس کالاف دیوتی موبایل بخش مخصوصی برای چالش‌های روزانه و هفتگی بوده و دارای دو نسخه رایگان و پولی می‌باشد. تمام کردن ماموریت‌ها هم برای شما جوایزی از قبیل اسلحه و اسکین‌های مختلف را در پی دارد.

تفاوت بتل پس رایگان با نسخه پولی چیست؟

بتل پس رایگان برای تمام گیمرها آزاد است. اما از 50 سطح موجود در بتل پس فقط به تعداد محدودی از آن ها دسترسی داریم و باقی همه قفل هستند. بتل پس پولی هم تنها برای گیمرهایی که پرمیوم پس را خریده‌اند در دسترس است. و اینکه همه 50 سطح هم باز است. اگر شما با وارد شدن با بخش پولی بازی، به هرسطحی که برسید، همه جوایز و هدایا برای شما باز خواهد بود.

تفاوت پریمیوم پس و پریمیوم پس پلاس کالاف دیوتی موبایل چیست؟

با بتل پس کالاف دیوتی شما از مزایایی مانند باز شدن قفل تمامی 50 تایر، کسب CP لازم برای فعالسازی بتل پس فصل بعدی، بوست 25 درصدی دریافت تجربه (XP) و دریافت آنی جوایز 3 تایر بهره‌مند می‌شوید. اما در بتل پس پلاس شما علاوه بر تمامی امکانات ذکر شده امکان باز کرن قفل تایرهای اضافی بتل پس و دریافت آنی جوایز 12 تایر را خواهید داشت.

چه زمانی برای خرید بتل پس کالاف دیوتی مناسب است؟

توصیه ما به شما این است که در ابتدای هر فصل (premium pass) ها را خریداری کنید زیرا اگر شما بتوانید از همان ابتدای فصل تمامی 50 ردیف جوایز آن فصل را کامل کنید 360 سی پی به شما تعلق خواهد گرفت، همچنین امتیاز های شما 25 درصد بیشتر محاسبه خواهد شد که قطعا می‌تواند در رقابت‌های بعدی شما تاثیر گذار باشد. این نکته را هم فراموش نکنید که اگر شما آن 360 سی پی که بدست آورده‌اید را در طول فصل استفاده نکنید، می‌توانید در فصل بعد به وسیله آن‌ها (premium pass) تهیه کنید.


Source link

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا