بازی و سرگرمی

خرید دارک اکسیر با جم کلش ارزان و قانونی آی گیم

خرید دارک اکسیر با جم کلش ارزان و قانونی آی گیم

آیا می‌دانید که نیروهای دارک اکسیر و قهرمانان در بازی کلش اف کلنز چه ویژگی‌ها و قدرت‌هایی دارند؟ نیروهای دارک اکسیر یکی از قدرتمندترین نیروها در بازی کلش هستند که با خرید جم بازی کلش اف کلنز از آی گیم می‌توانید به سرعت آن‌ها را ارتقا دهید. هر گروه از این نیروها دارای مهارت‌ها و ویژگی‌های خاص خود هستند که با دانستن آن‌ها می‌توانید ارتش قدرتمندی برای پیروزی در نبردها آماده کنید.

هدف اصلی در کلش آف کلنز، کسب پیروزی در نبردها است. برای این کار باید دهکده خود را به خوبی تجهیز کنید و سربازان قدرتمندی را تربیت کنید. همچنین باید استراتژی‌های مناسبی برای حمله و دفاع داشته باشید. برای پیشرفت در بازی کلش آف کلنز، باید دهکده خود را به طور مداوم ارتقا دهید. این کار باعث می‌شود که دهکده شما قوی‌تر شود و سربازان شما قدرت بیشتری داشته باشند. همچنین می‌توانید با حمله به سایر دهکده‌ها و جمع‌آوری غنایم، منابع خود را افزایش دهید.

نیروهای دارک اکسیر: سلاح‌های پنهان پیروزی در کلش

در بازی کلش، نیروهای دارک اکسیر به عنوان نیروهای قدرتمند و گران‌قیمت شناخته می‌شوند. این نیروها برای استفاده در حملات و دفاع از قلعه کلن مورد استفاده قرار می‌گیرند.

نیروهای دارک اکسیر دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی هستند که آنها را از سایر نیروهای بازی متمایز می‌کند. نیروهای دارک اکسیر با استفاده از دارک اکسیر خریداری می‌شوند. دارک اکسیر یک نوع منابع خاص در بازی کلش است که می‌توان آن را از طریق حمله به قلعه‌های دشمن، اهدای نیرو توسط اعضای کلن، یا خرید جم کلش اف کلنز کسب کرد. در بازی کلش، پنج نوع نیروی دارک اکسیر وجود دارد که در ادامه به معرفی ان ها میپردازیم.

مینیون‌ها: قاتلان بی‌صدا

مینیون ها در بازی کلش آف کلنز یک نیروی هوایی هستند که در سربازخانه سیاه ساخته می شوند. آنها با پرتاب گلوله های اکسیر سیاه به اهداف خود حمله می کنند. مینیون ها نسبتاً ارزان هستند و فقط 2 فضای مسکونی را اشغال می کنند.

استراتژی های محبوب با استفاده از مینیون:

Loonion: این استراتژی شامل استفاده از بالن ها و مینیون ها برای حمله به پایگاه است. بالن ها برای آسیب رساندن به ساختمان های دفاعی هوایی استفاده می شوند، در حالی که مینیون ها برای پاکسازی ساختمان های دیگر استفاده می شوند.

:GoWiWi این استراتژی شامل استفاده از گوبلین ها، مینیون ها و والکرها برای حمله به پایگاه است. گوبلین ها برای آسیب رساندن به ساختمان های ذخیره اکسیر و دیوارها استفاده می شوند، در حالی که مینیون ها و والکرها برای پاکسازی ساختمان های دیگر استفاده می شوند.

LaLo: این استراتژی شامل استفاده از دراگون ها، مینیون ها و طلسم های زلزله برای حمله به پایگاه است. دراگون ها برای آسیب رساندن به ساختمان های دفاعی هوایی استفاده می شوند، در حالی که مینیون ها و طلسم های زلزله برای پاکسازی ساختمان های دیگر استفاده می شوند.

گراز سوار: مهاجمان بی‌پروا

گراز سوار در بازی کلش اف کلنز یک نیروی زمینی است که در سربازخانه سیاه ساخته می شود. او با یک چکش بزرگ به اهداف خود حمله می کند و می تواند از روی دیوارها بپرد. گراز سوار یک نیروی قدرتمند است که می تواند به سرعت به ساختمان های مهم آسیب برساند.

 

هوگ رایدر در بازی کلش آف کلنز
هوگ رایدر در بازی کلش آف کلنز

 

استراتژی های محبوب با استفاده از گراز سوار:

 • :GoWiPe این استراتژی شامل استفاده از گراز سوار، والکر و پیاده نظام برای حمله به پایگاه است. گراز سوار برای آسیب رساندن به ساختمان های دفاعی استفاده می شود، در حالی که والکر و پیاده نظام برای پاکسازی ساختمان های دیگر استفاده می شوند.
 • :GoWiWiاین استراتژی مشابه GoWiPe است، با این تفاوت که از پیاده نظام به جای والکر استفاده می شود.
 • LoGo: این استراتژی شامل استفاده از گراز سوار، بالن و طلسم های درمانی برای حمله به پایگاه است. گراز سوار برای آسیب رساندن به ساختمان های دفاعی استفاده می شود، در حالی که بالن برای پاکسازی ساختمان های دیگر استفاده می شود.
بیشتر بخوانید ...   دانلود غیرقانونی بازی های کامپیوتری تاثیری در میزان فروش آن‌ها ندارد

والکری: محافظان قدرتمند

والکری در بازی کلش اف کلنز یک نیروی زمینی است که در سربازخانه سیاه ساخته می شود. او با یک تبر بزرگ به اهداف خود حمله می کند و می تواند به ساختمان های دفاعی آسیب برساند. والکری یک نیروی قدرتمند است که می تواند به سرعت به ساختمان های دفاعی آسیب برساند.

برای تقویت سربازان در برخی مواقع نیاز به اکسیر و در برخی مواقع هم نیاز به اکسیر سیاه دارید. اما با داشتن جم، حتی در صورت خالی بودن مخازن هم می‌توانید سربازان خود را آپگرید کنید. در نظر داشته باشید که آپگرید کردن دو مرحله پرداخت دارد که اولین مرحله برای شروع کار و دومین مرحله برای تقویت آنی است.

غول: جذب کننده‌های آتش

غول در بازی کلش اف کلنز یک نیروی زمینی است که در سربازخانه سیاه ساخته می شود. او با مشت های قدرتمند خود به اهداف خود حمله می کند و می تواند دیوارهای سنگی را خراب کند. غول یک نیروی قدرتمند و مقاوم است که می تواند به عنوان یک نیروی پیشرو برای حمله به پایگاه دشمن استفاده شود.

جادوگر: نیروهای جادویی

جادوگر در بازی کلش اف کلنز یک نیروی هوایی است که در سربازخانه سیاه ساخته می شود. او با پرتاب گلوله های آتشی به اهداف خود حمله می کند و می تواند به ساختمان ها و نیروهای زمینی آسیب برساند. جادوگر یک نیروی قدرتمند است که می تواند به سرعت به ساختمان های مهم آسیب برساند.

 

هوگ رایدر در بازی کلش آف کلنز
هوگ رایدر در بازی کلش آف کلنز

 

استراتژی های محبوب با استفاده از جادوگر:

 • :Loonion این استراتژی شامل استفاده از بالن ها و جادوگر ها برای حمله به پایگاه است. بالن ها برای آسیب رساندن به ساختمان های دفاعی هوایی استفاده می شوند، در حالی که جادوگر ها برای پاکسازی ساختمان های دیگر استفاده می شوند.
 • :GoWiWiاین استراتژی شامل استفاده از گوبلین ها، جادوگر ها و والکرها برای حمله به پایگاه است. گوبلین ها برای آسیب رساندن به ساختمان های ذخیره اکسیر و دیوارها استفاده می شوند، در حالی که جادوگر ها و والکرها برای پاکسازی ساختمان های دیگر استفاده می شوند.
 • LaLo: این استراتژی شامل استفاده از دراگون ها، جادوگر ها و طلسم های زلزله برای حمله به پایگاه است. دراگون ها برای آسیب رساندن به ساختمان های دفاعی هوایی استفاده می شوند، در حالی که جادوگر ها و طلسم های زلزله برای پاکسازی ساختمان های دیگر استفاده می شوند.

با خرید جم کلش ارزان از آی گیم، دهکده خود را تقویت کنید

با خرید جم کلش اف کلنز می‌توانید سربازان، طلسم‌ها، نیروهای ویژه، پوسته‌ها و وسایل نقلیه قدرتمندتری را خریداری کنید. با خرید جم کلش به منابع طلا، اکسیر و دارک اکسیر برای ساخت و ساز، ارتقا ساختمان‌ها و امکانات، خرید سربازان، جادوها و وسایل نقلیه و سایر موارد مورد نیاز در بازی دست می یابید.

سایت خرید جم آی گیم با سال‌ها تجربه در زمینه فروش جم بازی‌ های آنلاین، یکی از معتبرترین و مطمئن‌ترین سایت‌های خرید جم کلش ارزان با تضمین قیمت است. با خرید جم از آی گیم، می‌توانید در کمتر از 10 دقیقه اکانت کلش خود را با روش قانونی شارژ کنید. همچنین، اگر قصد خرید بلیط طلایی کلش، منظره کلش، کارگر کلش و.. را دارید می توانید از سایت خرید جم ارزان آی گیم کمک بگیرید.

منبع: آی گیم (https://igame.ir)، مرجع خرید جم کلش و جم ارزان بازی‌های موبایلی

مقالات مرتبط

نظرات 11

 1. مگه میشه از این بازی خسته شد؟؟؟
  هیچ وقت قدیمی نمیشه
  جدیدا بهش بلیط طلایی اضاف شده که خیلی خوب به رشد قبیله کمک میکنه
  برای خرید بلیط طلایی سایت آیگیم رو پیشنهاد میکنم

 2. واقعا یکی از بهترین سایت هایی هست که میشناسم هم قابل اعتماده هم قیمتاشون عالیه هم سرعت عالیی دارن مرسی ک هستی ایگیم

 3. ویچ و هوگ رایدر همیشه استفاده میکنم کم پیش میاد دو ستاره بگیرم. عالیننننننن 💛💛💛 کلش عالیه از همینجا میرم خرید کنم ممنونم معرفی کردید

 4. هیچ سایتی مثل ای گیم آنقدر واسه مشتری هاش احترام قائل نیست،داخل سایتش برای همه کاربران مد تخفیف گذاشته

 5. یکی از بهتریناس بازی کلش اف کلنز در سبک خودش
  من از سایت ای گیم بلیط طلایی خرید کردم و زیر نیم ساعت سفارشم انجام شد ، سایت ای گیم رو بشدت توصیه میکنم

 6. عالی ترین سایت با قیمت های باورنکردنی من که واقعا راضیم از خرید داخل ای گیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا