بازی و سرگرمی

بازینامه | سازنده بازی Dying Light 2 به خاطر اهداف به‌روزرسانی Winter Tales عذرخواهی کرد


اینطور که به نظر می‌رسد، هدف تیم سازنده بازی Dying Light 2 برای جامعه مخاطبان خیلی بالا و سخت بود؛ به همین خاطر قابلیت Bauble Mace تا تاریخ ۱۲ فوریه برای آزادسازی در دسترس قرار می‌گیرد.

آخرین رویداد فعال استودیوی بازی‌سازی تک‌لند برای بازی Dying Light 2 که با نام Winter Tale شناخته می‌شد، دیروز به مناسبت کریسمس و شروع فصل زمستان در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت که شامل لوازم آرایشی، لوازم رایگان و همچنین بازگشت Baka می‌شد. متأسفانه، هدف تأیین شده در این به‌روزرسانی برای طرفداران غیرمنتظره و بسیار سطح بالا بود که شکایت آن‌ها را هم در پی داشت.

برای به دست آوردن هدیه نهایی، مخاطبان باید مبلغ ۶ میلیون هدیه را در سطح بازی جمع آوری می‌کردند که برخی از آن‌ها با کشتن حجم زیادی از دشمنان به دست می‌آمد. در نتیجه، با به دست آوردن این هدیا، شانس زیادی برای به دست آوردن سلاح رایگان Bauble Mace پیدا می‌کردید که اکنون به نظر می‌رسد تیم سازنده هم از عصبانیت مخاطبان آگاه شده و بیانیه‌ای هم در این زمینه منتشر کرده است.

تیم توسعه‌دهنده مستقر در استودیوی بازی‌سازی تک‌لند، این موضوع را در توییتر شخصی‌اش تأیید و بابت چنین هدف بزرگی از دایره مخاطبان عذرخواهی کرد. آن‌ها در بخشی از صحبت‌های خودشان توضیح دادند:

ما به اعداد رویدادها در آینده بیشتر توجه خواهیم کرد و به درخواست‌های جامعه در این زمینه گوش خواهیم داد.

در همین زمینه، تیم سازنده در ادامه توضیح داد که همه مخاطبان بازی Dying Light 2 به عنوان غرامت سلاح Bauble Mace را به صورت رایگان تا تاریخ ۱۲ فوریه ۲۰۲۳ برابر با ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ دریافت خواهند کرد. البته جاماندگان باید تا تاریخ یادشده صبر کرده و در آن ۲۴ ساعت نهایی از مهلت قانونی، این سلاح را دریافت کنند. در ادامه می‌توانید متن یادداشت توضیحات تیم سازنده را به صورت کامل مطالعه کنید:

مخاطبان عزیز!
هدف فعلی [به‌روزرسانی]
Winter Tales خیلی بالا بود و ما می‌خواهیم بابت آن عذرخواهی کنیم.
ما به اعداد رویدادها در آینده توجه بیشتری خواهیم کرد و به درخواست‌های انجمن مخاطبان گوش خواهیم داد.
با تشکر از بازخوردتان و شما را در رویداد بعدی می‌بینیم!

این استودیو در توییت بعدی خود اشاره کرد:

برای جبران این ناراحتی، تمام بازی‌بازهای بازی Dying Light 2 سلاح Bauble Mace در اواخر امروز ( که تا تاریخ ۱۲ فوریه ۲۰۲۳ در دسترس است) به صورت رایگان برای همه آزاد خواهد شد.

بازی Dying Light 2 در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و رایانه‌های شخصی در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون این بازی و برنامه‌های بعدی استودیوی بازی‌سازی تک‌لند، وب سایت بازینامه را حتماً دنبال کنید.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ آیا شما هم یکی از مخاطبانی بودید که نسبت به هدف به‌روزرسانی Winter Tale بازی Dying Light 2 معترض بودند؟ با توجه به این موضوع که برای اولین بار نیست تیم سازنده چنین ارقام وحشتناکی را در ازای هدیه در اختیار بازی‌بازها قرار می‌دهد، به نظر شما علّت اصلی این موضوع چیست؟ نظرات خود را پیرامون این موضوعات با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه کنید.Source link

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا