رمزارزها

راه‌اندازی برنامه محتوا سازان کوینکس برای حمایت ازاستعدادها سراسر جهان

در 15 نوامبر 2023، صرافی رمزارز پیشتاز جهانی، کوینکس، برنامه محتوا سازان کوینکس (CoinEx Creator Program) را راه‌اندازی کرد. همه محتوا سازان علاقه‌مند به فناوری وب3 و بلاک‌چین اکنون می‌توانند از این برنامه، که تحت حمایت مالی صندوق چند میلیون دلاری است، استفاده کنند.

کوینکس سابقه ارائه راه‌حل‌های ابتکاری را با هدف کمک به محتوا سازان برای رشد اکوسیستم کریپتو دارد. ارائه این برنامه جدید حاکی از تعهد مستمر کوینکس به حمایت از محتوا سازان صنعت رمزارزها است. کوینکس، در مارس 2020، برنامه سفیر را برای جذب اینفلوئنسرهای علاقه‌مند به حوزه بلاک‌چین و رمزارز در سراسر جهان معرفی کرد. برنامه سفیر کوینکس خیلی سریع مورد توجه قرار گرفت و بیش از 3000 نفر از سراسر جهان در این برنامه ثبت‌نام کردند.

به‌موازات رشد مستمر صرافی کوینکس، سفرای کوینکس نقشی مهم در برندسازی و ترویج‌ جامعهکوینکس داشته‌اند. سفرای کوینکس شرکای تبلیغاتی جهانی کوینکس هستند و از درآمد ماهانه ثابت بعلاوه تقریباً 50% کمیسیون کارمزد تراکنش‌های ارجاعی خود برخوردار می‌شوند. برنامه سفیر کوینکس، به لطف اصلاحات و پیشرفت‌های صورت گرفته در طی سه سال گذشته، موردتوجه بسیاری از اینفلوئنسرهای برجسته حوزه رمزارزها قرار گرفته است.

موفقیت برنامه سفیر باعث شد که کوینکس برنامه محتوا سازان کوینکس را راه‌اندازی کند تا بتواند جوامع تجاری بیشتری را تقویت کند و نسل بعدی اینفلوئنسرهای کریپتویی را پرورش دهد. این برنامه از حمایت مالی و تبلیغاتی برای پرورش نسل بعدی محتوا سازان در حال رشد، که به بلاک‌چین و وب 3 علاقه‌مند هستند، استفاده می‌کند تا به‌عنوان سفیر جهانی کوینکس فعالیت کنند.

برنامه محتوا سازان کوینکس از همه علاقه‌مندان به رمزارزها، که علاقه زیادی به تولید محتوا دارند و با اخلاق و ارزش‌های برند کوینکس آشنا هستند، استقبال می‌کند. این برنامه از طریق انواع اقدامات ابتکاری حمایتی مثل حمایت صندوق بودجه چند میلیون دلاری، حمایت تبلیغاتی، کمک تیم حرفه‌ای تولید ویدئو، و استفاده از منابع رسمی به بستری قدرتمند برای استفاده محتوا سازان تبدیل شده است تا بتوانند خلاقیتشان را به نمایش بگذارند و به نسل بعدی اینفلوئنسرهای کریپتو تبدیل شوند. محتوا سازان سراسر جهان از طریق برنامه محتوا سازان کوینکس می‌توانند مسیرهای رشد جدیدی را ایجاد و پایگاه دنبال‌کنندگانشان را به‌راحتی ایجاد کنند.

در ادامه، نمایی کلی از اولین ابتکارات مرتبط با برنامه جدید محتوا سازان کوینکس ارائه شده است:

1. امتیازات و منافع ویژه برای محتوا سازان

محتوا سازان، پس از پیوستن به برنامه محتوا سازان کوینکس، از امتیازات و مزایای زیر برخوردار خواهند شد:

  1. پشتیبانی مالی: کوینکس بودجه صندوق چند میلیون دلاری را برای کمک به محتوا سازان در ایجاد و رشد محتوا در اختیار محتوا سازان قرار می‌دهد.
  2. پشتیبانی تبلیغاتی: یک تیم حرفه‌ای تولید ویدئو به محتوا سازان برای حضورشان در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی و جذب میلیون‌ها دنبال‌کننده از طریق برنامه‌های تبلیغاتی سفارشی‌سازی‌شده کمک می‌کند.
  3. امتیاز ویژه برای محتوا سازان: محتوا سازان در دسترسی به رویدادهای تبلیغاتی کوینکس نسبت به سایرین در اولویت خواهند بود.
  4. 4. منابع رسمی: محتوا سازان از طریق استفاده از منابع رسمی می‌توانند در صنعت کریپتو و در ورای آن بیشتر در معرض دید باشند.
  5. امتیاز ویژه سفیر: این برنامه به سفیران، امتیازاتی نظیر نسبت تخفیف بالاتر، استخر جوایز ماهانه، و دوره ارزیابی طولانی‌تر را ارائه می‌دهد.
  6. هدایای سفارشی: محتوا سازان در تعطیلات بزرگ ممکن است هدایا و کالاهایی سفارشی را از کوینکس دریافت کنند.
بیشتر بخوانید ...   پیش‌بینی قیمت اتریوم با بررسی تاریخچه و نمودار قیمت آن

……

موارد فوق تنها برخی از امتیازات ویژه کوینکس برای محتوا سازان هستند.

2. الزامات برنامه

آن دسته از کاربران کریپتو که حائز شرایط زیر باشند، می‌توانند برای شرکت در برنامه محتوا سازان کوینکس درخواست دهند و محتوا سازان کوینکس شوند:

  1. علاقه‌مندی به بلاک‌چین و وب 3.
  2. آشنایی با صنعت کریپتو، فرهنگ جامعه، و علاقه‌مندی به ‌اشتراک‌گذاری محتوا.
  3. توانایی ایجاد محتوا و ویرایش ویدئو و داشتن حساب کاربری در پلتفرم‌های اینستاگرام، یوتیوب و تیک‌تاک.
  4. آشنایی با ارزش‌های برند کوینکس و تمایل به رشد بلندمدت همراه با کوینکس.

3. مراحل درخواست

با کلیک روی این لینک می‌توانید برای شرکت در برنامه محتوا سازان کوینکس درخواست دهید. کوینکس کلیه درخواست‌های دریافتی را بررسی می‌کند و با متقاضیان واجد شرایط تماس می‌گیرد. در سال 2023، کوینکس علاوه بر راه‌اندازی برنامه محتوا سازان کوینکس، برنامه بازارساز (Market Maker) خود را با افزودن برنامه کارگزار جهانی (Global Broker) خود به آن ارتقا داده است. این تلاش‌ها حاکی از تعهد کوینکس به گسترش اکوسیستمش، پذیرش جوامع تجاری مختلف، و کمک به پیشرفت صنعت کریپتو است. امروزه، کوینکس محصولات با کاربری آسان و خدمات یکپارچه‌ای را به بیش از 5 میلیون کاربر در بیش از 200 کشور و منطقه جهان ارائه می‌کند. به‌موازات استقبال کوینکس از جوامع تجاری مختلف، تعداد فزاینده‌ای از علاقه‌مندان و سرمایه‌گذاران حوزه کریپتو نیز، برای شکوفایی و کسب نتایج برد-برد، به کوینکس می‌پیوندند.

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا