رمزارزها

توکن همستر کامبت برای معاملات پیش‌بازار در صرافی بای‌بیت لیست شد


صرافی «بای‌بیت» با لیست کردن توکن بازی محبوب همستر کامبت (Hamster Kombat)‌ در معاملات پیش‌بازار یا همان پری‌مارکت، حمایت خود را از پروژه‌های نوظهور در شبکه TON گسترش می‌دهد.

بای‌بیت در تاریخ 8 ژوئیه (18 تیرماه) رسماً اعلام کرد که توکن HMSTR در پلتفرم پیش‌بازار OTC این صرافی فهرست شده است. این پلتفرم به خریداران و فروشندگان امکان می‌دهد تا قیمت‌ها را تعیین کرده و معاملات را با قیمت‌های از پیش تعیین شده انجام دهند. معاملات HMSTR از ساعت 10 صبح به وقت UTC آغاز شده است.

فهرست شدن توکن همستر کامبت در معاملات پیش‌بازار صرافی بای‌بیت

دسترسی به توکن‌های همستر کامبت در پلتفرم پیش‌بازار بای‌بیت به کاربران امکان می‌دهد تا توکن‌های HMSTR را پیش از بازار، تأمین و خریدهای خود را زودتر قفل کنند.

بای‌بیت تأکید کرده است که اضافه شدن توکن‌های HMSTR به پلتفرم پیش‌بازار، فرصتی ویژه برای کاربران فراهم می‌کند تا توکن‌های HMSTR را قبل از لیست شدن رسمی برای معاملات اسپات تهیه کنند. این دسترسی انحصاری به کاربران امکان می‌دهد تا قیمت‌های خرید یا فروش خود را زودتر قفل کنند.

درحالی‌که هنوز مشخص نیست که توکن Hamster Kombat چه زمانی معاملات اسپات خود را آغاز خواهد کرد، بای‌بیت اشاره کرده که قیمت پیش‌بازار ممکن است بازتاب انتظارات بازار باشد، اما قیمت لیست شدن رسمی می‌تواند تحت تأثیر عوامل مختلف دیگری قرار بگیرد.

قیمت پیش‌بازار HMSTR در زمان نگارش این مطلب بین حدود 0.001 دلار و 0.1 دلار متغیر بوده است. Hamster Kombat پس از موفقیت بازی نات‌کوین که یک بازی کلیکی دیگر مبتنی بر تلگرام است، راه‌اندازی شد و تابه‌امروز توانسته بیش از 150 میلیون کاربر را جذب کند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا