رمزارزها

استخراج بیت کوین در ماه ؛ جایزه LunarCrush که در حال حاضر 1.5 میلیون دلار می‌ارزد


استخراج بیت کوین در ماه در آینده به واقعیت می‌رسد. شاید برای یافتن گنج، ماه بهترین گزینه در آینده باشد.

شرکت رمزنگاری LunarCrush قصد دارد 62 واحد بیت‌کوین را در قطب جنوبی ماه قرار دهد. بدین‌ترتیب امکان استخراج بیت کوین در ماه و در آینده‌ای نزدیک ممکن خواهد شد. مدیرعامل این شرکت عنوان کرده است که هدف ما از قرار دادن این تعداد بیت‌کویین در کره ماه، ایجاد انگیزه جدید برای کاوش‌های بیشتر در این کره است. در ادامه می‌توانید جزئیات کامل خبر را بخوانید.

بیشتر بخوانید: توانایی هوش مصنوعی در تحلیل بازار ارزهای دیجیتال ؛ هیچ محدودیتی برای AI وجود ندارد

استخراج بیت کوین در ماه به‌زودی ممکن خواهد شد

شرکت رمزنگاری LunarCrush می‌گوید ۶۲ واحد بیت کوین را در نزدیکی قطب جنوب ماه قرار خواهد داد. بدین‌ترتیب از نظر فنی هرکسی که جرأت کافی برای سفر به ماه را داشته باشد امکان تصاحب این غنائم جذاب را خواهد داشت که درحال‌حاضر ارزشی نزدیک به ۱٫۵ میلیون دلار دارد. البته این میزان بیت کوین قطعاً هزینه‌های گزاف سفر به ماه را پوشش نخواهد داد.

به‌گفته‌ی جو ویزانی، مدیرعامل LunarCrush هدف از ارائه‌ جایزه در کره‌ی ماه این است که به انگیزه‌ای برای ایجاد دوران اکتشافی جدید تبدیل شود. او با انتشار بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت:

«این جایزه مانند بلیت طلایی برای عصر وب ۳ است و درمورد نتیجه‌ آن بسیار هیجان‌زده هستیم.»

به گزارش فیوچریسم، این جایزه به‌دلیل احترام به خالق بیت کوین، Nakomoto_1 نام گرفته است اما درواقع یک هارد دیسک محافظ فضایی نیست که حاوی بیت کوین باشد. در عوض، این جایزه فقط یک کلید برای دسترسی به کیف پول رمزارز خصوصی است که روی قسمت مخفی یک ماه‌نورد به‌ نام MAPP حک شده است.

استخراج بیت کوین در ماه به‌زودی ممکن خواهد شد

با این حال، MAPP فقط برای ارسال کلید کیف پول بیت کوین به فضا ساخته نشده و قطعاً LunarCrush مالکیت آن را دراختیار ندارد؛ زیرا از بودجه‌ پتلفرم مذکور خارج است.

هدف واقعی از تأسیس شرکت‌ فضایی Lunar Outpost این است که با حمایت ناسا به کمپینی برای ترغیب شرکت‌های خصوصی به‌منظور ارتقای قابلیت‌ها و زیرساخت‌های فضایی تجاری مثل راه‌اندازی اولین شبکه‌ی 4G نوکیا روی ماه، تبدیل شود.

ماه‌نورد و جایزه‌ رمزارزی آن با پرتاب موشک فالکون ۹ اسپیس‌ایکس برای ماه ژوئن برنامه‌ریزی شده است. همان‌طور که گفتیم، MAPP در اطراف قطب جنوبی ماه مستقر خواهد شد؛ جایی‌ که برای آزمایش شبکه‌ بی‌سیم نوکیا به‌مدت دو هفته مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

LunarCrush از هم‌اکنون در تلاش است تا با فروش NFT، سرمایه‌ای را برای جایزه جمع‌آوری کند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره استخراج بیت کوین در ماه چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها در میان گذاشته و اخبار فناوری را با ما دنبال کنید.Source link

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا