کامپیوتر و سخت افزار

MSI از سری مادربرد Z790 MAX رونمایی کرد

سری MAX به پلتفرم Z790 اضافه خواهد شد. MSI اغلب از این نام برای به روزرسانی یا ارتقاء مادربردهای موجود خود بدون نیاز به منتظر ماندن برای سری جدید استفاده می‌کند. حالا مادربرد Z790 ACE اولین بردی است که نشان MAX را دریافت می‌کند و قطعا تنها موردی نیست که برنامه‌ریزی شده است. درواقع MSI در حال انجام یک ارتقاء میان نسلی برای مادربردهای Z790 اینتل است، که در نهایت منجر به معرفی مادربرد Z790 MAX شده است.

MSI سری Z790 MAX را با شبکه بهتر معرفی کرد

MSI تایید کرده است که Z790 MAX دارای امکانات شبکه ارتقا یافته با پشتیبانی از Wi-Fi 7 برای شبکه‌های بی‌سیم و دریافت 5 گیگابایت برای اترنت خواهد بود. این امکانات شبکه دقیقا در نقطه مقابل با نسخه غیر MAX موجود است که تنها دارای 2.5 گیگابیت و پشتیبانی از Wi-Fi 6E است. Z790 Ace MAX تنها مادربرد در نمایشگاه Computex 2023 نخواهد بود، اما MSI نگاه ویژه‌ای به مادربرد B650 Project Zero خود با کانکتورهای پشتی دارد.

بیشتر بخوانید ...   گیگابایت، کارت گرافیک RTX 4060 low-profile را با سه فن عرضه می کند
مادربرد Z790 MAX MSI

MSI ادعا می‌کند که تمام کانکتورهای برق لازم برای فن‌ها یا لوازم جانبی در پشت مادربرد قرار داده شده‌اند که امکان مدیریت بهتر و ظریف‌تر کابل را فراهم می‌کند. البته این یعنی که یک کیس مناسب و سازگار مورد نیاز است، اما با توجه به اینکه MSI همچنین سیستم‌های کامل و کیس‌های آنها را می‌سازد، این موضوع نباید مشکلی ایجاد کند. در حال حاضر اطلاعاتی در مورد قیمت و زمان عرضه آن در دسترس نیست.

مطالب مرتبط:

بدون امتیاز