کامپیوتر و سخت افزار

Colorful کارت گرافیک Fog Hill of Five Elements را معرفی کرد

Colorful همواره با کارت گرافیک‌های بسیار خاص خود شناخته می‌شود. کارت گرافیک‌هایی که معمولا به صورت محدود تولید می‌شوند و اکثرا آنها هم تنها در کشور چین عرضه می‌شوند. این بار Colorful قصد دارد نسخه جدیدی از کارت گرافیک سری iGame Vulcan خود را با نام کامل و البته طولانی GeForce RTX 4070 (Ti) SUPER “Fog Hill of Five Elements” Edition در 14 فروردین منتشر کند. این کارت گرافیک ویژه، همکاری با استودیو سازنده انیمیشن Samsara را ادامه می‌دهد و در این مدل از مجموعه انیمیشن “Fog Hill of Five Elements” (Wu Shan Wu Xing) الهام گرفته شده است.

Colorful کارت گرافیک های iGame GeForce RTX 40 Loong Edition Series را ویژه سال اژدها عرضه می کند

خلق یک اثر هنری بر روی RTX 4070

این نسخه جدیدترین نسخه اضافه شده به این سری خواهد بود که دارای طرح رنگی منحصر به فرد مشکی و طلایی است که برای اولین بار در سری iGame Vulcan است. نسخه «Fog Hill of Five Elements» مبتنی بر پردازنده‌های گرافیکی RTX 4070 SUPER و RTX 4070 Ti SUPER NVIDIA خواهد بود و مجموعه کارت‌های گرافیک Colorful را گسترش می‌دهد. این نسخه به دلیل زیبایی شناسی ویژه خود که تحت تأثیر مجموعه انیمه‌های نام برده شده است، قابل توجه است و محصول متمایزی را به سری مدل‌های iGame Vulcan اضافه می‌کند.

Colorful کارت گرافیک Fog Hill of Five Elements

از ویژگی‌های کلیدی این نسخه می‌توان به صفحه نمایش جداشدنی آن اشاره کرد که کاربران می‌توانند با توجه به تنظیمات مدنظر خود، آن را به صورت عمودی یا افقی جهت دهی کنند. همچنین گزارش شده است که این مدل دارای یک انیمیشن راه اندازی ویژه همراه با گزینه‌های سفارشی‌سازی که به کاربرانی اجازه می‌دهد نمایشگر دستگاه خود را شخصی کنند. کاربران می‌توانند انیمیشن راه اندازی را با آپلود GIF‌های سفارشی تغییر دهند.

Colorful کارت گرافیک Fog Hill of Five Elements

این نسخه ویژه به صورت انحصاری تنها در کشور چین در دسترس خواهد بود و از طریق خرده‌فروشی‌های منتخب عرضه خواهد شد. تا به این لحظه، هیچ اطلاعات رسمی در مورد قیمت این مدل‌ها منتشر نشده است. امکان سفارش‌ کارت گرافیک GeForce RTX 4070 SUPER و RTX 4070 Ti SUPER “Fog Hill of Five Elements” Edition از تاریخ عرضه آن آغاز خواهد شد.

مطالب مرتبط:

بدون امتیاز