کامپیوتر و سخت افزار

Colorfire کارت گرافیک گربه ای MEOW را برای گربه دوستان معرفی کرد


اگر برند Colorfire برای شما آشناست، پس باید بدانید که این یک برند فرعی از Colorful است که محصولات ویژه‌ای را عرضه می‌کند. همانطور که از نام MEOW پیداست، باید انتظار یک کارت گرافیک با تم گربه را داشته باشیم. طرح کلی شامل رنگ‌های بژ/زرد می‌شود، که یک نشان از طرح گربه‌ای Colorfire برای سری GeForce RTX 40 است. اما در کل کارت گرافیک تنها می‌توان یک گربه را روی برچسب فن دید و طرح پنجه‌های گربه کوچکی را در سراسر طرح در نقاط تصادفی ببینیم، این دقیقاً همان کاری است که یک گربه با پنجه‌های خود انجام می‌دهد.

کارت گرافیک گربه

این شرکت امروز دو کارت گرافیک شامل مدل‌های RTX 4070 و RTX 4060 Ti GPU را معرفی کرد. این کارت‌ها اکنون در پلتفرم‌های e-tail چینی با قیمت‌های 4799 و 3199 یوان فهرست شده است. شایان ذکر است که هر دو طرح از کلاک مرجع استفاده کنند و این کارت‌ها به یک اتصال برق استاندارد 8 پین مجهز شده‌اند. هر کارت دارای سه فن به ابعاد 90، 80 و 90 میلی متر است. طول کولر 33.1 سانتی متر است و یک آرم با نور RGB در کناره آن قرار دارد.

وجود یک داستان کامل در پس زمینه این طراحی گربه‌ای

یکی از نکات جالب در طراحی کارت گرافیک Colorfire MEOW وجود یک داستان پیش زمینه کامل برای این گربه است. ظاهراً ما با یک سری گربه فضایی طرف هستیم که تمدنی فرازمینی را ایجاد کرده‌اند و در نهایت به عنوان گونه‌ای باهوش به زمین بازگشتند. اگر دوست دارید که داستان گربه‌های فضایی سری MEOW را بدانید، می‌توانید داستان کامل را در ادامه مطالعه کنید:

گربه‌ها و سگ‌های پیشتاز فضا

انسان‌هایی که در سایبر سیتی زندگی می‌کنند، کاوشگر کیهانی «Advanced» را برای جستجوی سیارات قابل سکونت در خارج از زمین ساختند. محیط گرم داخل کاوشگر گربه‌ها و سگ‌های ولگرد را جذب خود کرد تا در آن مستقر شوند، سپس کاوشگر به طور تصادفی به سمت جهان دور پرواز کرد.

یکی از گربه‌های نارنجی به اشتباه “تفنگ تکامل” را لمس کرد و لیزر به تمام گربه‌ها و سگ‌ها شلیک کرد و آنها را به موجودات باهوشی تبدیل کرد. کاوشگر با موفقیت به سیاره‌ای با محیطی مشابه زمین رسید، اما به دلیل فرود نادرست، کاوشگر آنها به شدت آسیب دید. بنابراین آنها تمدنی را در این سیاره بایر ایجاد کردند. همچنین آنها با کمک تفنگ‌های تکاملی به بسیاری از حیوانات محلی کمک کردند تا تکامل خود را با سرعت بسیار بالاتری به پایان برسانند. صدها سال بعد، علم و فناوری آنها در آغاز قرن بیست و یکم به سطح انسان‌ها رسید.

کارت گرافیک گربه
کارت گرافیک گربه

آغاز برنامه‌ی بازگشت به زمین

گربه نارنجی رهبر سازمان ملل متحد حیوانات شد، اما همچنان به زادگاه خود در زمین اهمیت می‌داد. از اطلاعات به جا مانده از گذشته مشخص شد که زمین قبل از نابودی محیط زیست سیاره‌ای آبی و زیبایی داشته است. بنابراین این حیوانات بسیار علاقه‌مند شدند که برای بازسازی سیاره‌ مادر خود به زمین بازگردند، اما سطح پایین فناوری مانع از رسیدن به این آرزوی آنها می‌شد. در نهایت سال ها بعد، پس از خواندن مطالب مرتبط در زمین، نسل‌های بعدی که حالا به فناوری و تکنولوژی لازم دست پیدا کرده بودند، تصمیم گرفتند به وطن خود بازگردند.

مطالب مرتبط:

بدون امتیاز