کامپیوتر و سخت افزار

شرکت MSI مانیتور QD OLED خود را بسیار رقابتی قیمت گذاری می‌کند

شرکت MSI تصمیم گرفته است که بخش مانیتور های QD OLED خود را بسیار رقابتی‌تر کند همانطور که در آخرین به‌روزرسانی قیمت منتشر شده از سوی Monitors Unboxed نیز این موضوع نشان داده شده است.

همانطور که گفته شد این شرکت قصد دارد با ارائه قیمت‌های مناسب و جذاب برای محصولات خود، در بازار رقابتی مانیتورهای QD-OLED به عنوان یک بازیگر قوی ظاهر شود و با این کار رقیب خود یعنی کمپانی ایسوس را به عقب براند.

در این بخش خاص، مدل‌های ایسوس و MSI باعث تقویت رقابت در بازار شده‌اند زیرا هر دو در مشخصات و ویژگی‌های داخلی با یکدیگر رقابت می‌کنند. با این حال، به نظر می‌رسد که کمپانی MSI ممکن است در اینجا یک ابزار برتر را به دست آورد، زیرا این شرکت قیمت پایه مانیتور MSI 321URX QD-OLED را بازبینی کرده و اکنون آن را با بها تمام شده 949.99 دلار آمریکا به بازار عرضه خواهد کرد. این یک قیمت بسیار مناسب خواهد بود زمانی که در نظر بگیرید مدل معادل شرکت ایسوس، که به تازگی به آن پرداختیم، با قیمت پایه 1,299 دلار به فروش خواهد رسید.

شرکت MSI مانیتور QD OLED خود را بسیار رقابتی قیمت گذاری می‌کند
شرکت MSI مانیتور QD OLED خود را بسیار رقابتی قیمت گذاری می‌کند

مشخصات نمایشگر 321URX QD-OLED شرکت MSI

برای ارائه خلاصه‌ای از مشخصات مانیتور 321URX QD-OLED شرکت MSI باید گفت، این محصول دارای یک صفحه نمایش 32 اینچی 4K با نرخ تازه سازی فوق العاده سریع 240 هرتز و حداقل زمان پاسخگویی 0.03 میلی ثانیه خواهد بود که بهترین تجربه بازی را برای شما تضمین می‌کند. ویژگی‌های مثبت پنل QD-OLED در اینجا متوقف نمی‌شوند، زیرا دارای گواهی DisplayHDR True Black 400 و همچنین پوشش رنگی 99 درصدی DCI-P3 است که کیفیت صفحه‌نمایش واضحی را ارائه می‌دهد. در اینجا به جزئیات آنچه که پنل QD-OLED ارائه می‌دهد نمی‌پردازیم، اما به زبان ساده باید گفت که در واقع بهترین است.

شرکت MSI مانیتور QD OLED خود را بسیار رقابتی قیمت گذاری می‌کند
شرکت MSI مانیتور QD OLED خود را بسیار رقابتی قیمت گذاری می‌کند

این مانیتور جدید شرکت MSI برای اولین بار در نمایشگاه CES 2024 معرفی شد و با توجه به روند هوش مصنوعی، این شرکت تصمیم گرفت که با محصولات جالب خود به این روند بپیوندد. این شامل یک RGB SpectrumBar خواهد بود که با استفاده از قابلیت‌های هوش مصنوعی، گیمرها را در مورد پارامترهایی مانند وضعیت سلامت آن‌ها مطلع می‌کند. علاوه بر این، شما همچنین می‌توانید دشمنان درون بازی را از طریق ویژگی AI Skylight مانیتور ردیابی کنید، که دشمنان تازه وارد را شناسایی کرده و از طریق نوعی هشدار به کاربر اطلاع می‌دهد. این ویژگی‌ها با ویژگی‌های سنتی موجود در بازار بسیار متفاوت هستند و دیدن آنها بسیار جالب خواهد بود، زیرا تنوع محصولات را بالاتر می‌برند.

قیمت مانیتور های QD OLED

علاوه بر مدل 32 اینچی، شرکت MSI مانیتور گیمینگ 27 اینچی 271QRX QD-OLED خود را با قیمت 799 دلار آمریکا و مانیتور بازی 49 اینچی 491CQP QD-OLED را با بها تمام شده 1099 دلار آمریکا به بازار عرضه خواهد کرد.

  • مانیتور MSI 321URX QD-OLED 32 اینچی با قیمت 949.99 دلار آمریکا
  • مانیتور MSI 271QRX QD-OLED 27 اینچی با قیمت 799.99 دلار آمریکا
  • مانیتور MSI 491CQP QD-OLED 49 اینچی با قیمت 1099.99 دلار آمریکا

با توجه به قیمت جدید پیشنهادی سازنده، انتخاب مانیتور MSI 321URX QD-OLED برای خرید یک نمایشگر بازی QD-OLED ممکن است یک تصمیم آسان باشد، زیرا ممکن است قیمت آن حدود 350 دلار کمتر از آنچه کمپانی ایسوس ارائه می‌دهد باشد. علاوه بر این، شرکت MSI دارای گارانتی سوختگی OLED 3 ساله است، به این معنی که در صورت وقوع سوختگی در صفحه نمایش OLED محصول، شرکت MSI تعهد دارد تا 3 سال پس از خرید، آن را تعمیر یا تعویض کن. اخیرا، کمپانی ایسوس نیز به عنوان پاسخی به این اقدام شرکت MSI، گارانتی مشابهی را برای محصولات خود ارائه کرده است.

امتیاز: 5.0 از 5 (1 رای)