بازار خودرو

وزارت دفاع برای ورود به صنعت خودروسازی اعلام آمادگی کرد [+ویدیو]

وزیر دفاع در جدیدترین اظهارات خود ضمن اشاره به توانمندی‌های دفاعی این وزارتخانه از آمادگی این نهاد جهت ورود به صنعت خودروسازی کشور خبر داد.

به گزارش تکراتو و به نقل از فارس، «امیر محمدرضا آشتیانی»، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح دیشب 31 مرداد ماه ضمن حضور در برنامه صف اول شبکه خبر سیما به ارائه توضیحاتی درباره دستاوردهای دفاعی کشور پرداخت.

بیشتر بخوانید: رکوردشکنی خودروسازان داخلی در زیاندهی ؛ 395 هزار میلیارد تومان زیان و بدهی!

آمادگی وزارت دفاع برای ورود به صنعت خودروسازی

وزیر دفاع در این گفت‌وگو ضمن اشاره نمایشگاه توانمندی دفاعی کشور از آمادگی وزارت دفاع جهت ورود به صنعت خودروسازی خبر داد و عنوان کرد: «یکی از نکات مورد توجه آقای رئیس جمهور در این نمایشگاه موضوع خودرو بود، به هرحال اگر از ما خواسته شود می‌توانیم در این حوزه هم وارد شویم. اما ملاحظات و دستورالعمل‌هایی هست که باید نوشته شود که چگونه در این خصوص باید کار کرد تا این موضوع انجام شود، اما به هرحال وزارت دفاع این آمادگی را دارد که در صنعت خودرو هم وارد شود.»

بیشتر بخوانید ...   طرح فروش فوتون تونلند G7 مهر 1402 [+شرایط و قیمت]

در ادامه ویدئویی از این بخش از اظهارات وزیر دفاع قابل مشاهده است:

خودرو ارس و خودروهای ضد مین وزارت دفاع در نمایشگاه مشهد

خودروی راهبری تاکتیکی ارس و خودروهای ضد مین‌ که با توانمندی وزارت دفاع ساخته شده‌اند در جریان نمایشگاه خودرو مشهد به نمایش گذاشته شدند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص آمادگی وزارت دفاع برای ورود به صنعت خودروسازی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا