بازار خودرو

قیمت کارخانه دایون Y7 توسط شورای رقابت مشخص شد


شورای رقابت قیمت کارخانه دایون Y7 را اعلام کرد. دایون Y7 یک خودرو کراس‌اوور چینی است که با مشخص شدن قیمت آن، به زودی در سامانه یکپارچه به فروش گذاشته می‌شود.

قیمت دایون Y7 توسط شورای رقابت اعلام شد. شورای رقابت امروز قیمت دو خودرو کراس‌اوور چینی را بدون هزینه‌های جانبی مانند شماره‌گذاری، مالیات و دیگر موارد اعلام کرد. پیش‌تر قیمت تیگارد X35 اعلام شده بود که مشخص شد این خودرو قرار است به زودی به صورت اقساطی به فروش برسد و حالا این نوع فروش برای دایون Y7 نیز دور از انتظار نیست. لازم به ذکر است که هردو خودرو به زودی در سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی عرضه خواهند شد.

بیشتر بخوانید: تعرفه واردات خودرو کارکرده اعلام شد [+جزئیات]

شورای رقابت قیمت کارخانه دایون Y7 را اعلام کرد

شورای رقابت طی آخرین جلسه‌ای که برگزار کرد قیمت دو محصول مونتاژی چینی که یکی از آنها جدید است و دیگری مورد بازنگری قرار گرفته را مشخص کرد. در این جلسه قیمت کارخانه دایون Y7 و تیگارد X35 بدون احتساب هزینه‌های جانبی مانند فیش اسقاط، شماره‌گذاری، مالیات و …، محاسبه و به شرکت‌ها اعلام شد.

به این ترتیب از این به بعد دو شرکت صنایع خودروسازی ایلیا و سانیار موتور می‌توانند محصولات خود را در سامانه یکپارچه به فروش برسانند.

در میان این دو خودرو، دایون Y7 محصول جدیدی است که قبلاً قیمت‌گذاری نشده بود و به همین دلیل هیچ شرایط فروشی تا به حال نداشت و عرضه هم نشده بود. به این ترتیب حالا شورای رقابت تکلیف صنایع خودروسازی ایلیا در رابطه با این محصول را مشخص کرده و شرکت می‌تواند با خیال راحت در مورد شرایط فروش و عرضه دایون Y7 برنامه‌ریزی کند.

شورای رقابت قیمت دایون Y7 را اعلام کرد

قیمت کارخانه دایون Y7 چقدر تعیین شد؟

شورای رقابت با توجه به آخرین صورت‌های مالی ارائه شده توسط صنایع خودروسازی ایلیا، قیمت پایه کارخانه‌ای دایون Y7 را بدون در نظر گرفتن هزینه‌های جانبی حدود ۱ میلیارد و ۳۸۲ میلیون تعیین کرده. قیمت نهایی کارخانه یا قیمت تمام شده برای مشتری هم با اضافه شدن هزینه‌های جانبی حدود ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون خواهد بود.

از این رو پس از مشخص شدن قیمت این خودرو در هفته‌های آتی باید منتظر شرایط فروش و نحوه عرضه دایون Y7 به بازار باشیم.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ قیمت دایون Y7 چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

.

منبع: اسب بخار

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا