بازار خودرو

قیمت مکث تیارا در بازار آزاد مشخص شد

نخستین مدل خودرو تیارا بعد از تحویل به متقاضیان آن، وارد بازار شده و حالا قیمت مکث تیارا در بازار آزاد موضوعی است که برای علاقه‌مندان جالب خواهد بود.

خودرو مکث تیارا یکی از اندک خودروهای چینی 7 نفره بازار ایران بوده که در اواخر سال پیش مراحل ثبت نامش اجرا شد و هم‌اکنون بعد از گذشت حدود 90 روز، براساس وعده مکث موتور، تحویل مشتریان شده است.

بیشتر بخوانید: احتمال واردات خودروهای داچیا به ایران ؛ زیربرند خودروساز فرانسوی در راه ایران!

قیمت مکث تیارا در بازار آزاد خودرو

در شرایط فروش این خودرو در مرحله اول، باید 984 میلیون تومان به‌طور نقدی واریز می‌شد و همراه آن یک چک یک ساله به مدت 5 میلیون تومان با رهن سند به مدت یک سال به شرکت تحویل داده می‌شد. بنابراین در مجموع قیمت این خودرو 989 میلیون تمام می‌شود و هم‌اکنون صاحبان این خودرو آن را با قیمت 2 میلیارد و 100 میلیون تومان در بازار آزاد عرضه می‌کنند.

بیشتر بخوانید ...   احضار وزیر صمت به مجلس ؛ فاطمی امین بالاخره استیضاح می‌شود؟

قیمت مکث تیارا در بازار آزاد

در مقایسه با دیگر خودروهای چینی حاضر در بازار و با توجه به ویژگی‌های مکث تیارا می‌توان به قیمت معقول آن اشاره داشت. بنابراین، تیارا یکی از چند خودرویی بوده که در ابتدای ورودش با قیمت‌های عجیب و غریب روبرو نشده است. البته این موضوع نباید فراموش شود که کلیه تیاراهای صفری که به‌تازگی روانه بازار شده با مدل 1401 سند خورده‌اند و باید منتظر مدل 1402 این خودرو در آینده باشیم.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص قیمت مکث تیارا در بازار آزاد چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.


Source link

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا