بازار خودرو

قیمت جدید محصولات زامیاد مهر 1402 اعلام شد [+جدول]


قیمت جدید محصولات زامیاد مهر 1402 مشخص شد. شرکت زامیاد قیمت خودروهای خود را برای مهر ماه به روز کرده است و طبق معمول اندکی افزایش به چشم می‌آید.

قیمت جدید خودروهای زامیاد مهر 1402 اعلام شد. با وجود گذشت سال‌ها، همچنان تکیه اصلی زامیاد در بحث فروش به وانت نیسان است. این در شرایطی است که اخیرا سازمان استاندارد اجازه شماره‌گذاری را به این محصول نمی‌داد.

با این وجود و به دلیل حجم بالای سفارش‌ها و موقعیت خاص این محصول در بازار، شماره‌گذاری این خودرو از سرگرفته شد. با این وجود فرایند تحویل نیسان زامیاد همچنان مشکلاتی دارد و بسیاری از خریداران نیسان زامیاد شاکی هستند.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


قیمت جدید محصولات زامیاد مهر 1402

گفته می‌شود که شرکت زامیاد در تلاش است تا به تدریج برخی محصولات جدیدتر و استانداردتر را جایگزین سری نیسان بکند. البته این کار با توجه به قیمت بالای پیکاپ‌های چینی و نحوه کاربری نیسان به نظر بسیار بعید و دشوار می‌رسد.

پیش از این از پادرا به عنوان جانشین نیسان یاد می‌شد اما به نظر می‌رسد مشتریانی که به دنبال یک محصول جان‌سخت برای کارهای باربری هستند همچنان نیسان را به پادرا ترجیح می‌دهند.

نام محصول قیمت – ریال
کارون رادیال ۷,۱۰۱,۹۰۰,۰۰۰
پادرا پلاس PE6V رادیال ۶,۱۶۸,۹۰۰,۰۰۰
نیسان تکسوز آپشنال رادیال SVD ۵,۳۴۰,۹۰۰,۰۰۰
نیسان تکسوز آپشنال هیدرولیک SVD ۵,۳۹۲,۹۰۰,۰۰۰
نیسان تکسوز آپشنال هیدرولیک رادیال SVD ۵,۵۶۱,۹۰۰,۰۰۰
نیسان دوگانه سوز آپشنال رادیال SVD ۵,۷۱۰,۹۰۰,۰۰۰
قیمت جدید محصولات زامیاد مهر 1402
اعتبار تصویر: آخرین خودرو

علاوه بر پادرا، سال گذشته کارون هم به عنوان یک پیکاپ اقتصادی تک دیفرانسیل معرفی شد و به بازار رسید. همچنین زامیاد برنامه دارد تا به زودی نسخه‌ای دو دیفرانسیل از کارون را با نام صحرا به بازار عرضه کند تا به عنوان ارزان ترین پیکاپ دو دیفرانسیل، سهمی از بازار داشته باشد. نکته مهم این است که استاندارد سازی این نوع خودروها طبیعتا هزینه بر خواهد بود و ورود خودروهای جدید هم به این رده با قیمت‌های فروش پایین امکان پذیر نیست. به‌نظر می‌رسد در شرایط فعلی باید انتظار ادامه تولید نیسان وانت با همین ظاهر و کیفیت داشته باشیم چرا که عملا هیچ جایگزین مناسبی برای این خودرو پیدا نشده است.

به تازگی شرایط فروش فوق العاده محصولات زامیاد هم اعلام شد و مشتریان می‌توانند خودروهای فوق را با قیمت های ذکر شده خریداری کنند. در لیست فوق پیکاپ زاگرس را دیده نمی‌شود چراکه شرایط فروشی در حال حاضر برای این پیکاپ دو دیفرانسیل اعلام نشده است.

شرکت زامیاد برنامه تولید و عرضه گسترده پیکاپ زاگرس را نیز در برنامه دارد که احتمالا در رده دیگر پیکاپ‌های محبوب بازار مانند کی ام سی تی 8، تونلند یا حتی کلوت قرار می‌گیرد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص قیمت جدید محصولات زامیاد مهر 1402 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا