بازار خودرو

فهرست محصولات بهمن موتور در طرح بزرگ فروش 500 هزار خودرو وزارت صمت [+لیست خودروها]


فهرست محصولات بهمن موتور در طرح بزرگ فروش 500 هزار خودرو وزارت صمت اعلام شده است.

طرح بزرگ وزارت صمت برای پیشفروش 500 هزار خودرو مدتی پیش آغاز شد و این روزها در مرحله دوم ثبت نام خود به سر می‌برد. در این طرح فروش،‌ علاوه بر ایرانخودرو و سایپا، شمار قابل توجهی از خودروسازان خصوصی شناخته شده کشور نیز با بهترین محصولات خود حاضر هستند.

حالا که این طرح برای هفتم و هشتم فروردین 1402 نیز تمدید شده است، شرکت‌های مختلف حاضر در طرح لیست محصولات خود را منتشر کرده‌اند. بعد از انتشار لیست محصولات کرمان موتور، لیست محصولات مدیران خودرو، فهرست محصولات ایران خودرو و فهرست محصولات سایپا حالا بهمن موتور به عنوان یکی دیگر از خودروسازان مطرح خصوصی هم لیست محصولات خود در طرح فروش 500 هزار خودرو را منتشر کرده است.

بیشتر بخوانید: افشای درخواست بدون ضابطه خودرو برای کارکنان وزارت صمت ؛ منع‌کننده خود گرفتار گشت!

فهرست محصولات بهمن موتور در طرح بزرگ فروش 500 هزار خودرو وزارت صمت

بنابر اعلام وزارت صمت، متقاضیان خرید خودرو در طرح فروش بزرگ خودرو می‌بایست در مرحله اول طرح و از تاریخ شنبه 1401/12/20 تا پایان وقت اداری سه شنبه 1401/12/23 نسبت به ایجاد حساب وکالتی در بانک‌های مندرج در اطلاعیه، اقدام کرده باشند.

فهرست محصولات بهمن موتور در طرح بزرگ فروش 500 هزار خودرو وزارت صمت مشخص شد

در مرحله بعد، صرفا متقاضیان واجد شرایط که اطلاعات آنها ازسوی بانک ارسال شده است، می‌توانند از جمعه 1401/12/26 تا یکشنبه 1401/12/28 نسبت‌به ثبت‌نام اولیه به منظور تشکیل لیست نوبت‌دهی (لیست انتظار) برای خودروی مدنظر، در سامانه اقدام نمایند. این تاریخ البته در حال حاضر برای هفتم و هشتم تمدید شده است. لیست خودروهای شرکت بهمن موتور در طرح بزرگ فروش خودرو به شرح زیر است:

  • اینرودز
  • وانت کارا تک کابین
  • وانت کارا دو کابین
  • ریسپکت پرایم
  • فیدلیتی پرایم
  • دیگنیتی پرایم

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص فهرست محصولات بهمن موتور در طرح بزرگ فروش 500 هزار خودرو وزارت صمت چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.Source link

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا