بازار خودرو

طرح فروش ایران خودرو شهریور 1402 [+شرایط و قیمت]

طرح فروش ایران خودرو شهریور 1402 اعلام شد. شرکت ایران خودرو طرح فروش فوق‌العاده دو محصول پرطرفدار خود را از امروز آغاز کرده است.

طرح فروش ایران خودرو شهریور 1402 ابلاغ شد. بزرگترین شرکت خودروسازی ایران، طرح فروش فوق‌العاده دو خودرو محبوب خود شامل پژو پارس و هایما S5 را ویژه متقاضیان اولویت‌بندی شده در سامانه یکپارچه وزارت صمت را ابلاغ کرد. این طرح ویژه اولویت‌بندی پاییز 1402 بوده و از طرف شرکت سازنده پیامک تکمیل وجه دریافت کرده‌اند. لازم به ذکر است که موعد تحویل این خودروها 90 روزه است.

بیشتر بخوانید: تلاش‌های ایران خودرو خراسان در زمینه مدیریت بهتر پسماند و انرژی

طرح فروش ایران خودرو شهریور 1402 ابلاغ شد

به گزارش تکراتو و به نقل از ایران جیب ، به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگی‌های مجاز می‌رساند بیستمین مرحله فراخوان اولویت‌بندی سامانه یکپارچه فروش خودرو شرایط فروش فوق‌العاده (فراخوان) خودرو پژو پارس و هایما اس5 ایران خودرو با موعد تحویل 90 روزه صرفاً برای منتخبین اولویت‌های پاییز 1402 ، به شرح جدول ذیل ارائه می‌گردد.

فقط متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت‌نام نموده‌اند و اسامی ایشان به عنوان بخش اول اولویت پاییز 1402 خودروی پارس و بخش دوم اولویت پاییز 1402 خودروی هایما 5S فروش فوق‌العاده (فراخوان) به این شرکت اعلام شده است و برای ایشان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال گردیده و یا در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو اسامی آنها درج شده است می‌توانند دراین بخشنامه ثبت‌نام نمایند.

طرح فروش ایران خودرو شهریور 1402 ابلاغ شد

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص طرح فروش ایران خودرو شهریور 1402 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا