بازار خودرو

طرح ترافیک جدید در سال 1403 اعمال می‌شود

رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد با توجه به اینکه نزدیک به پایان سال هستیم طرح ترافیک جدید در سال آینده اعمال می‌شود.

سید جعفر تشکری هاشمی؛ رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر تهران با ذکر اینکه به پایان سال نزدیک شدیم اعلام کرد اعمال تغییرات در طرح ترافیک به سال آینده موکول شد. او در این باره می‌گوید: با توجه به اینکه هنوز طرح ترافیک جدید به شورا نیامده است و بررسی آن هم زمان‌بر است به همین دلیل تغییر طرح ترافیک در سال آینده انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید: واردات خودروهای دست دوم به زودی آغاز می‌شود

هاشمی در باره طرح ترافیک جدید توضیح داد:طرح ترافیک حتماً باید تغییر پیدا کند و شورای شهر تهران نیز در برنامه چهارم، شهرداری تهران را مکلف کرده است که طرح خود را در قالب بازنگری طرح ترافیک به شورا ارائه کند.

وی تصریح کرد: مسئولان شهرداری تهران نیز طی‌ ماه‌های گذشته در مصاحبه‌هایی که با رسانه‌ها داشته‌اند، اعلام کرده‌اند که به‌زودی این طرح را به شورا ارائه خواهند کرد و ما نیز منتظر هستیم طرح به شورا بیاید و در کمیسیون بررسی و در صحن شورای شهر تهران مطرح شود و به تصویب برسانیم.

بیشتر بخوانید ...   سایپا پاژ به عنوان جایگزین پراید رونمایی شد [+مشخصات فنی و امکانات رفاهی]

تشکری هاشمی با بیان اینکه تا این لحظه طرح ترافیک جدید به شورا نیامده است افزود: با توجه به اینکه تا پایان سال کمتر از 3 ماه باقی مانده است و موضوعاتی دیگر از جمله بودجه 1403 در دستور کار اعضا قرار خواهد گرفت، به همین دلیل چنانچه طرح اشاره‌شده  به شورا بیاید باید فرایند خود را طی کند و زمان زیادی نیاز دارد و بدین ترتیب بررسی طرح به سال آینده موکول خواهد شد.

رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش که تغییری در طرح کنترل آلودگی هوا تهران اعمال خواهد شد یا خیر، تصریح کرد: این موارد بسته به نظر شهرداری تهران است و باید منتظر ماند تا طرح به شورا ارسال شود.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص طرح ترافیک جدید چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا