بازار خودرو

شرایط فروش فوری نقدی وانت نیسان [+ قیمت]


شرکت سایپا، شرایط فروش فوری نقدی وانت نیسان را اعلام کرد. در این طرح 3 مدل از کامیونت نیسان آبی با قیمت مصوب عرضه شده است.

شرایط فروش فوری نقدی وانت نیسان توسط شرکت سایپا با موعد تحویل 1 ماهه اعلام شد. در این طرح فروش سه مدل از خودرو باری نیسان شامل کامیونت نیسان تک‌سوز پشنال رادیال SVPD، کامیونت نیسان تک‌سوز آپشنال SVPD و کامیونت نیسان تک‌سوز آپشنال هیدرولیک SVPD عرضه شده و متقاضیان می‌توانند یک مدل را برای خرید انتخاب کرده و مبلغ مورد نظر خودرو را واریز کنند. رنگ مورد نظر برای این خودروها، همانگونه که انتظار دارید، آبی است و فقط باید به پول مورد نظر خود و مدل خودرو توجه نمایید.

بیشتر بخوانید: طرح فروش دنا پلاس دستی خرداد 1403 [+ جزئیات و قیمت]

شرایط فروش فوری نقدی وانت نیسان

شرکت سایپا، بخشنامه فروش انواع مدل‌های نیسان آبی را صادر و به اطلاع متقاضیان و نمایندگی‌های فروش مجاز فروش رساند، افرادی که قصد خرید هرکدام از مدل‌های نیسان وانت باری را دارند، می‌بایست از روز شنبه، 12 خرداد 1403 رأس ساعت 10 صبح برای ثبت‌نام و واریز وجه اقدام کنند. مهلت ثبت‌نام وانت نیسان تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد و زمانی خاصی برای آن درنظر گرفته نشده است.

همانند انتظار، ثبت‌نام در این طرخ به صورت اینترنتی و از طریق سایت فروش شرکت سایپا به آدرس انجام می‌شود و روش دیگری معرفی نشده است.

در بخشنامه زیر جزئیات شرایط فروش و قیمت وانت نیسان آبی درج شده است:

شرایط فروش فوری نقدی وانت نیسانشرایط فروش فوری نقدی وانت نیسان

سایپا امروز بخشنامه دیگری را نیز مننتشر و مشخص شد که روزهای پرکاری را سپری می‌کند. این بخشنامه به شرایط فروش ساینا اس و کوییک GX-L ویژه متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده اشاره دارد. ثبت‌نام و امکان واریز وجه برای این دسته از متقاضیان، از امروز چهارشنبه، 9 خرداد 1403 آغاز خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

آبا شما تمایل به خرید نیسان آبی با این ظاهر قدیمی و فرسوده را دارید؟ لطفاً نظرت خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا