بازار خودرو

شرایط ثبت نام طرح فروش محصولات سایپا ویژه عید قربان [+ محدودیت های ثبت‌نام]


همزمان با آغاز ثبت سفارش خودرو در سایت فروش سایپا، شرایط ثبت نام طرح فروش محصولات سایپا ویژه عید قربان نیز اعلام شده است. در بین شرایط محدودیت‌هایی هم وجود دارد که توصیح می‌دهیم.

از ساعت 10 صبح امروز ثبت‌نام در طرح فروش سه محصول سایپا شامل ساینا اس با استانداردهای 85گانه، کوییک GX-L با ترمز ESC و سهند S آغاز شده و متقاضیان می‌توانند برای انجام مراحل ثبت‌نام به سایت فروش محصولات سایپا مراجعه کنند. البته ناگفته نماند که سایت به علت شلوغی سرور با اختلالاتی همراه است و احتمالاً نتوانید به راحتی ثبت‌نام کنید.

برای حرید هر خودرو از خودروسازان مختلف در ایران، متقاضیان باید شرایط شرکت در طرح‌های فروش را دارا باشند. اگرچه این شرایط در شرکت‌های دولتی بسیار سخت‌تر و پیچیده‌تر است، اما خودروسازان خصوصی نیز شرایط پیچیده مربوط به خود را دارند. در این بین بهتر است از شرایط ثبت نام طرح فروش محصولات سایپا ویژه عید قربان نیز اطلاعات لازم را داشته باشید تا مشخص شود که آیا می‌توانید در این طرح شرکت کنید یا خیر. پس برای دانستن جزئیات شرایط و محدودیت های ثبت نام محصولات سایپا بهتر است ادامه مطلب را دنبال کنید.


بیشتر بخوانید:


شرایط ثبت نام طرح فروش محصولات سایپا ویژه عید قربان

متقاضیان 3 خودرو ذکر شده بالا از امروز تا تکمیل ظرفیت مهلت دارند در طرح فروش جدید سایپا ثبت‌نام کنند. این طرح برای همه متقاضیان عادی، جوانی جمعیت و خودروهای فرسوده است. مرجع ثبت‌نام نیز سایت فروش محصولات سایپا نه نشانی است و هیچ منبع دیگری وجود ندارد. پس به این موضوع حتماً توجه داشته باشید.

شرایط ثبت نام طرح فروش محصولات سایپا ویژه عید قربانشرایط ثبت نام طرح فروش محصولات سایپا ویژه عید قربان

شرایط و محدودیت‌های ثبت‌نام فروش محصولات سایپا

در حالت کلی 4 شرط و محدودیت در این طرح فروش درنظر گرفته شده است. این موارد عبارتنداز:

  1. متقاضی باید حداقل 18 سال سن داشته و دارای گواهینامه پایه 3 باشد.
  2. برای هر ثبت‌نام محدودیت کدملی درنظر گرفته شده است؛ بطوریکه هر کد ملی فقط می‌تواند یک دستگاه خودرو ثبت‌نام نماید.
  3. متقاضیانی که دارای پلاک فعال انتظامی بوده و عمر خودرو آنها کمتر از 5 سال است، نمی‌توانند در این طرح شرکت کنند.
  4. متقاضیانی که ظرف 48 ماه گذشته از خودروسازان سایپا  ایران خودرو (خودروسازان دولتی) و 24 ماه گذشته از شرکت‌های خودروساز خصوصی خودرو خریداری کرده‌اند، مجاز به شرکت در این طرح نخواهند بود.

بیشتر بخوانید:

آیا شما شرایط شرکت در طرج فروش سایپا ویژه عید قربان را دارا هستید؟ لطفاً نظرات خود را درخصوص شروط سایپا برای این طرج با ما به اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا