بازار خودرو

زمان عرضه ساندرو ایرانی به بازار مشخص شد

زمان عرضه ساندرو ایرانی به بازار اعلام شد. جدیدترین خودرو شرکت سایپا به عنوان ساندرو ایرانی به‌زودی راهی بازار خواهد شد.

محمدعلی تیموری مدیرعامل شرکت سایپا، در مراسم افتتاح خط تولید موتور ME۱۶ زمان عرضه ساندرو ایرانی به بازار را اعلام کرد. براساس اعلام وی خودرو مورد بحث قرار است تا دی‌ماه سال جاری به بازار خودرو کشور تزریق شود. البته طبق گفته مدیرعامل سایپا، قیمت این خودرو جدید نصف قیمت فعلی خواهد بود. لازم به ذکر است که ساندرو ایرانی مجهز به موتور ME۱۶ خواهد بود.

بیشتر بخوانید: ال 90 ایرانی در حضور وزیر صمت رونمایی شد [+فیلم]

زمان عرضه ساندرو ایرانی به بازار مشخص شد

محمدعلی تیموری در مراسم افتتاح خط تولید موتور ME۱۶ و رونمایی محصولات مرتبط با اشاره به تولید محصولات جدید خودرویی، اظهار داشت: «افزایش تولید روزانه ۶۰۰ موتور با راه‌اندازی خط تولید EM۱۶ به خط تولید سایپا که امروز از آن رونمایی شد.»

وی با اشاره به رونمایی از سه خودروی شاهین معمولی، شاهین پلاس و پی نود یا ساندرو ایرانی، تصریح کرد:

ساندور ایرانی پس از ۶سال مطالعات توسط مهندسان مرکز تحقیقات و شرکت پارس خودرو به مرحله تولید رسیده است و با موتور ME۱۶ عرضه خواهد شد که از محصول اروپایی با کیفیت‌تر است، زیرا از نظر قطعات، زنجیره قطعه‌سازی ایران که در زمان حضور فرانسوی‌ها فعال بودند، با همان قالب‌ها و مواد قطعات را تامین‌ می‌کنند.

زمان عرضه ساندرو ایرانی به بازار مشخص شد

تیموری با بیان اینکه ۹۲ درصد موتور ME۱۶ با فناوری داخلی به تولید رسیده است، تأکید کرد: «ساندروی ایرانی با فناوری ذکر شده تا دی‌ماه امسال به بازار عرضه می‌شود که پیش‌بینی می‌شود ۵۰ درصد کمتر از قیمت این خودرو در بازار عرضه شود.» مدیرعامل سایپا گفت:

این خط مدرن‌ترین خط موتورسازی ایران با رباتیک بالای ۶۰ درصد است و خطای قطعات ایستگاه به ایستگاه توسط ربات کنترل شود.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص زمان عرضه ساندرو ایرانی به بازار چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید ...   علت خالی‌شدن باتری خودرو چیست؟ + لیستی از دلایل


Source link

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا