بازار خودرو

حواله فروش لاماری ایما ؛ از 50 تا 200 میلیون تومان!

چند هفته پیش با اعلام شرکت آرین پارس موتور در سامانه یکپارچه خودروهای داخلی، پیش فروش لاماری آغاز شد. اما اکنون اعلام شده حواله فروش آن قیمت نجومی پیدا کرده است.

پیش فروش لاماری چند هفته پیش از سوی شرکت آرین پارس موتور به عنوان شرکت مونتاژ‌کننده این خودرو ابلاغ شد. اکنون به نظر می‌رسد این موضوع به نفع سودجویان بازار شده حواله فروش لاماری ایما از 50 تا 200 میلون تومان قیمت خورده است.

بیشتر بخوانید: طرح فروش لاماری ایما دی 1402 ؛ شرایط فروش لاماری ایما ویژه طرح جوانی جمعیت [+قیمت]

فروش حواله لاماری ایما

لاماری ایما جز معدود محصولات چینی بوده که متقاضیان زیادی پیدا کرده است؛ حتی قیمت آن به مرز 1.8 میلیارد تومان هم رسید. اما اکنون فروش حواله این خودرو نجومی شده. حواله لاماری که حتی پای آن به برنامه دیوار هم باز شده است از 50 تا 200 میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود.

بیشتر بخوانید ...   مشخصات فنی سایپا اطلس رسما اعلام شد [+امکانات رفاهی]

به نظر می‌رسد فروشندگان  قصد دارند از فروش حواله لاماری کسب درآمد کنند. شما برای مشاهده این حواله‌ها کافیست سری به فضای مجازی بزنید چرا که آگهی فروش حواله لاماری ایما در همه جا دیده می‌شود.

به هر حال اعلام شده که حواله فروش لاماری ایما از 50 تا 200 میلیون تومان موجود است و حتی سامانه یکپارچه هم نتوانسته برای تنظیم بازار چاره‌ای بیندیشد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد قیمت‌هایی که برای حواله فروش لاماری ایما بیان می‌شود چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا