بازار خودرو

امکان لغو یا جایگزینی سفارش چانگان CS35 پلاس فراهم شد

با اعلام سامانه یکپارچه، متقاضیان فراخوان‌نشده می‌توانند نسبت به جایگزینی سفارش چانگان CS35 پلاس اقدام کنند. اما این امکان مدت محدودی دارد. در ادامه نوشته با تکراتو همراه باشید.

امکان لغو یا جایگزینی سفارش چانگان CS35 پلاس فراهم شد. سامانه یکپارچه وزارت صمت با انتشار یک اطلاعیه اعلام کرد، افرادی که از طرف شرکت سایپا فراخوان‌نشده‌‌اند، می‌توانند خودرو چانگان CS35 پلاس ثبت‌نامی خود در هردو تیپ 2 و 3 را تنها تا 48 ساعت با خودرو دیگری تعویض کنند. همچنین این افراد امکان تعویض خودرو چانگان با تیپ 3 و بالعکس را نیز دارند. در ادامه نوشته می‌توانید لیست اولین خودروهای ارائه شده در سامانه یکپارچه را مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید:برنامه عرضه خودروهای چانگان در سامانه یکپارچه اعلام شد

امکان لغو یا جایگزینی سفارش چانگان CS35 پلاس فراهم شد

چانگان CS35‌ پلاس لقب نخستین خودرو وارداتی ایران در دور جدید را دریافت کرده است. این خودرو توسط سایپا برای واردات انتخاب شد و تاکنون در تعدادی محدود به دست مشتریان رسیده است. بااین‌حال، بخش عمده متقاضیان این خودرو موفق به دریافت چانگان CS35‌ پلاس نشده‌اند. اکنون سامانه یکپارچه برای متقاضیان این خودرو که هنوز فراخوانی دریافت نکرده‌اند، امکان ویرایش محصول را فراهم کرده است.

براساس اطلاعیه سامانه یکپارچه، متقاضیان چانگان CS35‌ پلاس تیپ 2 و 3 که هنوز از طرف سایپا فراخوان دریافت نکرده‌اند، قادر به ویرایش سفارش خود هستند. این افراد می‌توانند نسبت به لغو سفارش خود طی 48 ساعت آینده (از تاریخ 1402/07/16) اقدام نمایند. با لغو سفارش، این افراد در لیست عرضه خودروهای وارداتی بعدی قرار می‌گیرند. در غیر این صورت، آنها در لیست انتظار چانگان سی‌اس 35 پلاس باقی خواهند ماند. همچنین امکان تغییر تیپ خودرو از 2 به 3 برای متقاضیان فراهم شده است.

بیشتر بخوانید ...   خریداران نخستین دور عرضه CS35 پلاس مشخص شدند

امکان لغو یا جایگزینی سفارش چانگان CS35 پلاس فراهم شد

بنابر اظهارات «ضیغمی»، رئیس سازمان توسعه تجارت، سامانه یکپارچه برای عرضه هشت مدل خودرو وارداتی به‌زودی کار خود را آغاز خواهد کرد. این عرضه حدود هفت ماه پس از ثبت‌نام خودروها صورت می‌گیرد. به‌دلیل تأخیر زیاد در واردات خودرو و تخصیص آن به مشتریان، شاهد انصراف برخی مصرف‌کنندگان از تحویل خودروهای وارداتی بوده‌ایم.

خودروهای عرضه‌شده در مرحله جدید سامانه یکپارچه که جایگزین چانگان CS35‌ پلاس هستند، شامل محصولات زیر می‌شوند:

  • خودروهای هیوندای شامل هیوندای کرتا، هیوندای الانترا،‌ هیوندای کنا و هیوندای توسان که توسط زیرشاخه کرمان‌موتور، یعنی شرکت KTL‌ عرضه خواهند شد.
  • کیا سلتوس که توسط کوشا‌خودرو وارد بازار کشور شده است.
  • چانگان CS35 پلاس و چانگان CS55 پلاس که از سوی سایپا عرضه می‌شوند.
  • فیات 500 که خودروی وارداتی شرکت پارسیان‌موتور است.

متقاضیان خودروهای وارداتی ازجمله محصولات چانگان، در اسفندماه 1401 نسبت به پیش‌‌ثبت‌نام این خودروها اقدام کرده بودند. مرحله ثبت‌نام خودروهای وارداتی با بلوکه‌شدن 500 میلیون تومان وجه نقد در حساب متقاضیان همراه بود.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص امکان لغو و جایگزینی سفارش چانگان CS35 پلاس چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

.

منبع: دیجیاتو

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا