بازار خودرو

احتمال افزایش قیمت چانگان CS35 پلاس وجود دارد!


سایپا در یک اطلاعیه جدید نکاتی را درباره خودرو وارداتی خود ذکر کرده است که اصلاً به مذاق کسی خوش نخواهد آمد. ظاهراً باید منتظر افزایش قیمت چانگان CS35 پلاس باشیم.

شرکت سایپا به‌عنوان شرکت واردکننده خودروهای برند چینی چانگان اطلاعیه جدیدی مبنی‌بر افزایش قیمت چانگان CS35 پلاس منتشر کرده است که شاید چندان به دل خریداران خوش نیاید. این خودرو در دو مدل تیپ 2 و تیپ 3 وارد کشور شده که نسخه اول یک خودرو میان‌رده و مدل دوم نسخه فول‌آپشن به‌حساب می‌آید. بدیهی‌ست که قیمت این خودروها نیز توسط شورای رقابت تعیین شده و آنطور که مشخص است قیمت چانگان CS35 پلاس برای نوبت‌های بعدی توسط این شورا افزایش پیدا خواهد کرد.

سرمایه گذاری پرسود و تضمینی دلاری

بیشتر بخوانید: وعده سخنگوی دولت برای کاهش شدید قیمت خودرو ؛ وعده بی‌حساب کتاب یا برنامه‌ریزی شده؟

افزایش قیمت چانگان CS35 پلاس دور از انتظار نیست

چانگان CS35‌ پلاس نخستین خودرو وارداتی به بازار ایران طی دور جدید واردات خودرو است. سایپا مدتی پیش نسخه معمولی این خودرو را از گمرک ترخیص کرد و شرایط فروش آن را نیز اعلام کرد. سایپا پس اعلام قیمت چانگان CS35‌ پلاس و شرایط فروش این خودرو، تا پایان روز چهارشنبه به متقاضیان فرصت داده بود تا نسبت به واریز وجه اقدام کنند. بدیهی است در صورت عدم واریز وجه از سوی متقاضیان، نام آن‌ها از اولویت دریافت خودروهای وارداتی حذف شده است.

افزایش قیمت چانگان CS35 پلاس دور از انتظار نیست

علاوه‌بر موارد یادشده، سایپا در اطلاعیه جدید نکاتی را پیرامون قیمت چانگان CS35‌ پلاس اعلام کرد. این خودرو در قالب تیپ 2 و تیپ 3 وارد بازار ایران شده است. تیپ 2 نسخه میان‌رده این خودرو است و تیپ 3 نیز نسخه فول آپشن چانگان CS35‌ پلاس محسوب می‌شود. بنابر اطلاعیه سایپا، قیمت این خودرو توسط شورای رقابت تعیین شده است. درنتیجه این دو خودرو براساس قیمت‌های مصوب شورای رقابت به فروش می‌رسند.

قیمت چانگان CS35‌ پلاس در بخشنامه فروش سایپا، مربوط‌به نخستین محموله از خودروهای وارداتی چانگان است. بنابراین برای محموله‌های بعدی، قیمت جدیدی توسط شورای رقابت محاسبه خواهد شد. درنتیجه قیمت این کراس‌اوور کوچک در نوبت‌های بعدی فروش، متفاوت از نوبت اول خواهد بود. در نوبت اول عرضه چانگان CS35 پلاس، قیمت تیپ 2 این خودرو معادل یک میلیارد و 62 میلیون تومان و قیمت تیپ 3 آن یک میلیارد و 180 میلیون تومان اعلام شده بود.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص افزایش قیمت چانگان CS35 پلاس چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا