هوش مصنوعی

یوتوب از ابزارهای هوش مصنوعی جدیدی برای سازندگان ویدیو رونمایی کرد

گوگل از چندین ابزار مبتنی بر هوش مصنوعی جدید ازجمله ابزار دوبله‌کردن برای سازندگان ویدیوهای یوتوب رونمایی کرد تا در آینده هوش مصنوعی نقش بیشتری در این پلتفرم پخش ویدیو داشته باشد.

یوتوب در رویدادی به‌نام Made on Youtube، ویژگی‌های جدیدی را معرفی کرد که شامل مواردی مانند تصاویر و ویدیوهای پس‌زمینه، پیشنهاد موضوعات و همچنین جستجوی موسیقی می‌شود.

قابلیت‌های هوش مصنوعی جدید یوتوب

یکی از ویژگی‌های جدید، Dream Screen نام دارد که امکان ساخت ویدیوها و تصاویر را فراهم می‌کند و می‌توان از آن‌ها به‌عنوان پس زمینه Youtube Shorts استفاده کرد. در ابتدا سازندگان ویدیو می‌توانند با نوشتن دستورات، پس‎‌زمینه بسازند. اما درنهایت امکان ترکیب و ویرایش محتواهای ساخته‌شده توسط هوش مصنوعی با Dream Screen هم فراهم می‌شود.

هوش مصنوعی یوتوب

علاوه‌براین، یک ویژگی هوش مصنوعی جدید در یوتوب استودیو می‌تواند برای کاربران ایده‌ها و طرح‌های کلی ایجاد کند. به گفته یوتوب، پیشنهادهای هوش مصنوعی برای هر سازنده‌ای متفاوت خواهد بود و این پیشنهادها براساس موضوع‌های ترند به افراد ارائه می‌شوند. همچنین یک سیستم پیشنهاد موسیقی مبتنی بر هوش مصنوعی، توضیحات متنی را از سازنده ویدیو دریافت می‌کند و موسیقی پیشنهاد می‌دهد.

بیشتر بخوانید ...   سیسکو از تراشه‌های هوش مصنوعی جدید سری SiliconOne رونمایی کرد

درنهایت یوتوب از ویژگی دوبله مبتنی بر هوش مصنوعی رونمایی کرده است که به سازندگان اجازه می‌دهد که ویدیوهای خود را به زبان‌های دیگر دوبله کنند. یوتوب در گذشته از ارائه این ویژگی خبر داده بود.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا