هوش مصنوعی

تعمیر فوری گوشی موبایل در اسمارت سرویس


در صورت ایجاد مشکل برای گوشی نباید آن را دست افراد غیر حرفه ای در مراکز نامعتبر بسپارید. این کار می تواند موجب تشدید خرابی گوشی شود. با توجه به افزایش قیمت گوشی در صورت خرابی، برای تعمیر آن باید سراغ افراد با تجربه و متخصص باشید. تعمیرات موبایل نیاز به دانش فنی و تخصص حرفه ای دارد. در نمایندگی اسمارت سرویس با استفاده از کارشناسان با تجربه و ابزارهای پیشرفته تعمیرات موبایل به بهترین شکل انجام می شود. این نمایندگی در زمینه خدمات تعمیرات گوشی یکی از مراکز برتر و با سابقه است. کلیه خدمات فنی ارائه شده و  تعمیر و تعویض قطعات در این مرکز تضمین شده است.

توجه به کیفیت سرویس دهی و خدمات ارائه شده از عوامل مهم پیش از واگذار کردن تعمیرات موبایل به یک مرکز است. گوشی ‌موبایل به عنوان یکی از لوازم شخصی پرکاربرد به برقراری ارتباطات کمک بسیاری می کند. با افزایش استفاده از گوشی، احتمال خراب شدن آن‌ افزایش پیدا کرده است و کاربران برای تعمیر آن به دنبال مراکز و نمایندگی های معتبر هستند. با توجه به مدل های مختلف گوشی همراه، برای تعمیر آن باید به دنبال یک مرکز مطمئن، سریع و کم هزینه باشید. نمایندگی اسمارت سرویس با بهره مندی از متخصصان باتجربه تعمیرات گوشی را در کوتاهترین زمان و با استفاده از قطعات اصل انجام می دهند. بنابراین کاربران می توانند با خیال راحت برای تعمیر گوشی به این نمایندگی مراجعه کنند.

تعویض باتری گوشی

یکی از شایع ترین مشکلات مربوط به حیطه موبایل تعویض باتری آن است.  باتری به عنوان یک قطعه مصرفی در گوشی ممکن است در اثر برخی عوامل مختلفی مانند اتمام طول عمر، استفاده نامناسب و موارد دیگر با کاهش کیفیت روبه رو شود. تعویض باتری گوشی از حساسیت بالایی برخوردار است. امروزه با تنوع طراحی و ساختار موبایل ها تعویض باتری آن از پیچیدگی های خاصی برخوردار می باشد. نمایندگی تعمیرات با بهره گیری از کارشناسان مجرب و ابزار آلات پیشرفته آماده هر گونه خدمت رسانی به مشتریان است.

در صورت مشاهده نشانه های خرابی باتری بهتر است برای تعویض آن اقدامات لازم را انجام دهید. برخی از نشانه های خرابی باتری گوشی شامل خالی شدن سریع شارژ، داغ شدن بیش از حد آن ، بزرگ و متورم شدن و غیره است. برای تشخیص خرابی گوشی باید در مرکز تخصصی از افراد حرفه ای کمک بگیرید. خرابی بخشی از گوشی همراه می تواند ناراحتی و نگرانی های بسیاری را برای کاربران به همراه داشته باشد. با تعویض باتری، عمر گوشی همراه به‌ طور چشمگیری افزایش می یابد. یکی از بهترین گزینه ‌ها برای تعمیر گوشی، جایگزینی باتری آن با یک باتری جدید است. خرابی باتری می‌تواند موجب آسیب رساندن به گوشی شود. برای جلوگیری از آسیب دیدگی به موبایل، باید هرچه سریع ‌تر باتری آن را تعویض کنید.

تعویض ال سی و گلس گوشی موبایل

یکی از مشکلات ناخوشایند برای هر کاربر گوشی همراه می تواند  تعویض گلس ال سی دی باشد. در اثر ضربه خوردن به صفحه گوشی، ترک خوردگی یا شکستگی در گلس ال سی دی ایجاد می شود.  این امر هم از لحاظ ظاهری و هم از لحاظ کارایی برای گوشی مشکلاتی فراهم می کند. استفاده کردن از گوشی با این وضع موجب آسیب دیدگی شدیدتر در ال سی دی می شود. مهمترین مزایای تعویض گلس ال سی دی در مقایسه با تعویض ال سی دی گوشی هزینه تعمیر آن است. تعویض کامل ال سی دی گوشی گران قیمت می باشد. اما هنگامی که در اثر ضربه، گلس ال سی دی گوشی شکسته شود تعویض آن هزینه ها را به شدت کاهش می دهد. زیرا در این حالت تنها گلس ال سی دی تعویض می گردد.

گلس برای محافظت از گوشی در برابر ضربه روی صفحه نمایش نصب می شود و از لحاظ ظاهری مانند شیشه ای شفاف و مقاوم در برابر ضربه است. تعویض گلس گوشی را در یک مرکز معتبر توسط کارشناسان انجام دهید تا از درست جا افتادن آن اطمینان کامل داشته باشید. هزینه گلس ال سی دی برای گوشی ها با انواع مدل های مختلف یکسان نیست. تعویض گلس ال سی دی برای تمامی مدل های گوشی امکان پذیر است.

رفع مشکل شارژ نشدن گوشی

وقوع کوچکترین مشکل برای گوشی همراه می‌تواند برای بسیاری از کاربران ناراحت کننده باشد. یکی از این مشکلات شارژ نشدن گوشی است که برای همه افراد می تواند رخ دهد. معمولا شارژنشدن گوشی دردسر ساز است. این مشکل می‌تواند به دلیل نقض و ایراد سخت افزاری و نرم افزاری باشد. شارژ نشدن گوشی می تواند دلایل متعددی داشته باشد. از دلایل شارژ نشدن گوشی همراه می توان به شارژر خراب، فلت شارژ خراب، مشکلات نرم افزاری و غیره اشاره کرد. به طور کلی ، یکی از دلایل اصلی مشکل شارژ گوشی کابل شارژر است. برای استفاده از شارژ، کابل آن بارها و بارها باز و بسته می شود. این امر موجب آسیب دیدگی کابل می گردد. برای رفع مشکل شارژ نشدن گوشی می توانید کابل شارژر را تعویض کنید.

رفع مشکل شارژ نشدن گوشی موبایل

به احتمال زیاد افراد به روند شارژ شدن گوشی موبایل توجه نمی کنند. کاربران برای شارژ نشدن گوشی، لازم نیست فوری گوشی خود را به مرکز تعمیرات ببرند. زیرا ممکن است این مشکل با راه‌ حل های ساده‌ قابل برطرف شدن باشد. در اکثر مواقع شارژ نشدن گوشی توسط راهکارهای ساده رفع می شود. برای بررسی علت شارژ نشدن گوشی، برخی راهکارهای ساده را امتحان کنید. اگر با این راهکارها مشکل شارژنشدن برطرف نشد برای تعمیر اساسی آن به نمایندگی های معتبر مراجعه کنید. از جمله نمایندگی های معتبر می توان اسمارت سرویس را نام برد. در این مرکز انواع مشکلات مربوط به گوشی همراه عیب یابی و رفع می شود. 

رفع مشکل آنتن دهی گوشی

ممکن است در اثر ضربه یا برخی عوامل دیگر آنتن گوشی به طور کل قطع یا ضعیف شود. بنابراین باید به سرعت، نسبت به رفع مشکل آنتن دهی گوشی اقدامات لازم را انجام دهید. دلایل قطع آنتن گوشی می تواند مربوط به مشکلات نرم افزاری یا سخت افزاری باشد. برای رفع مشکل آنتن دهی گوشی باید ابتدا دلایل قطع آن را بررسی کرد. ضربه خوردن به گوشی موجب قطع آنتن یا غیر فعال شدن سیم کارت می شود. در صورت قطعی آنتن عواملی مانند لوازم جانبی گوشی، تنظیمات شبکه ای، موقعیت قرار گیری سیم کارت، مشکل سخت افزاری و غیره را کنترل کنید.

ممکن است برای مراجعه به نمایندگی زمان کافی و موقعیت مناسب نداشته باشید. در این شرایط بهتر است برای رفع مشکل، خودتان اقدامات موثر را انجام دهید. برای مثال محل قرار گیری خود را برای رفع مشکل آنتن دهی عوض کنید. رفتن به یک فضای باز می تواند ایده مناسبی باشد. وجود دیوارها و موانع روی آنتن دهی گوشی تأثیر منفی دارد. در این شرایط رفتن به فضای باز می تواند برای رفع مشکل آنتن دهی کارساز باشد. همچنین قرارگیری نادرست سیم کارت درون گوشی همراه می تواند موجب قطعی آنتن شود. بنابراین بهتر است از قرار گرفتن درست سیم کارت داخل گوشی مطمئن شوید. خاموش و روشن کردن گوشی می تواند یک راهکار موثر برای رفع مشکل آنتن دهی گوشی باشد. با این کار، سیستم عامل گوشی خود را رفرش می کنید. این عمل می تواند برای رفع مشکل آنتن دهی موبایل تأثیر بسزایی داشته باشد.

در صورت رفع نشدن مشکل آنتن دهی با این روش ها بهتر است گوشی را به یک تعمیرکار با تجربه نشان دهید تا اقدامات لازم برای رفع مشکل آنتن دهی انجام شود. نمایندگی اسمارت سرویس یک مرکز معتبر برای انجام تمامی خدمات مربوط به تعمیرات موبایل است. برای رفع انواع مشکل مربوط به گوشی همراه این مرکز می تواند انتخاب مناسبی باشد.

تعویض دوربین سلفی و دوربین عقب

در حال حاضر دوربین گوشی با گذشت زمان پیشرفت های فراوان کرده و عملکرد آن بهبود یافته است. پتانسیل دوربین گوشی ها افزایش یافته و بسیاری از آن ها با مدل بالا از دوربین های با کیفیت بهتری برخوردار هستند. در صورت ایجاد مشکل برای دوربین گوشی، اگر عملا تعمیر آن غیر ممکن باشد باید نسبت به تعویض آن اقدام کنید. تعویض دوربین گوشی یک کار تخصصی است و به میزان مهارت، استعداد و تجربه فرد بستگی دارد. هر فردی با کمی تجربه و دقت می‌تواند دوربین موبایل خود را تعویض کند. البته باید در نظر داشته باشید که تعویض دوربین در گوشی ها با مدل های مختلف نیاز به یک فرد کاربلد در این زمینه دارد. بهتر است بدانید که دوربین های مخصوص گوشی های دیگر را نمی توان روی موبایل نصب کرد تا کیفیت دوربین بالاتر رود. برای افزایش کیفیت دوربین گوشی باید از لنزهای مختلف استفاده کرد.

در هنگام خرید گوشی یکی از اولویت ها برای افراد کیفیت دوربین آن است . یکی از متداول ترین خدمات در نمایندگی تعمیرات موبایل تعمیر و تعویض دوربین است. تعویض انواع دوربین موبایل، تعویض دوربین سلفی و دوربین عقب در مرکز تعمیر موبایل اسمارت سرویس به صورت تخصصی انجام می شود. این مرکز با استفاده از قطعات اورجینال، مشکلات مربوط به دوربین را رفع کرده و در صورت نیاز به تعویض دوربین، از بهترین و با کیفیت ترین قطعات استفاده می کند.

رفع مشکل وصل نشدن وای فای

وای فای یکی از راه های اتصال به اینترنت است که افراد بسیاری آن را مورد استفاده قرار می دهند. هزینه اتصال وای فای به گوشی های موبایل ارزان و مقرون به صرفه است. بنابراین از طریق وای فای با هزینه ای کم به دنیای اینترنت متصل می شوید. از دیگر قابلیت های وای فای می توان به اتصال چند دستگاه به آن اشاره کرد. اما هنگام اتصال تمام گوشی ها به اینترنت ممکن است با پیغام عدم اتصال به وای فای روبه رو شوید. بدون شک نمایان شدن این پیغام می تواند برای بسیاری از کاربران یک چالش باشد. بنابراین تلاش های  بسیاری برای رفع مشکل وصل نشدن وای فای انجام می دهند. امکان دارد پیدا کردن منبع اصلی این مشکل برای کاربر سخت باشد. برای رفع این مشکل می توانید ریستارت کردن مودم و گوشی را امتحان کنید. خاموش و روشن کردن مودم یک راه ساده و آسان برای وصل شدن اینترنت است. پس از خاموش کردن مودم، برای چند لحظه صبر کرده و سپس آن را روشن نمایید.

با پیشرفت تکنولوژی، اینترنت انقلابی بزرگ در دنیای ارتباطات ایجاد کرده است. طوری که گذراندن زندگی روزمره بدون اینترنت امکان پذیر نمی باشد. اگر با بررسی های دقیق مشکل وصل نشدن از وای فای نبود باید گوشی را عیب یابی کنید. ممکن است مشکل ایجاد شده از گوشی باشد. اگر دستگاه های دیگر به راحتی به مودم متصل می شوند ولی شما نمی توانید باید مشکل را در گوشی بررسی کنید. برای رفع مشکل وصل نشدن به وای فای ریست کردن تنظیمات گوشی راه حل مناسبی است. ریست کردن گوشی یک راه حل ساده است و آسیبی به فایل های گوشی وارد نمی کند.

رفع مشکل وصل نشدن وای فای

تعمیر برد گوشی

برد موبایل یکی از قطعه های الکترونیکی موبایل است. برد گوشی با سایر قطعات در ارتباط می باشد. بنابراین عملکردهای مختلف موبایل با کمک این قطعه امکان پذیر می شود. در اثر ایجاد مشکل در برد گوشی ، نحوه عملکرد دیگر اجزاء دچار اختلال می گردد. ممکن است با خرابی برد گوشی، دستگاه از کار بیفتد. بنابراین تعمیر برد گوشی، از اهمیت بالایی برخوردار است و باید به صورت حرفه ای به آن پرداخته شود. در صورت ایجاد اشتباه در تعمیر برد گوشی، به طور کل از کار می افتد. بهتر است برای تعمیر برد گوشی به تعمیرگاه ها و نمایندگی های معتبر مراجعه کنید. عیب یابی برد گوشی یکی از چالش هایی است که کارشناسان در نمایندگی با آن مواجه هستند. پس از بررسی برد توسط تعمیرکار، خدمات مربوط به تعمیر آن انجام می شود. نمایندگی موبایل تعمیر و تعویض برد را به صورت تخصصی انجام می دهد. تعمیرکاران با استفاده از تجهیزات ویژه میزان خرابی برد را شناسایی می کنند. آن ها سعی بر این دارند که برد قابل تعمیر را به بهترین شکل ممکن تعمیر و ترمیم کنند. اما در صورت تعمیر نشدن این قطعه، آن را با یک برد جدید و اورجینال تعویض می کنند.

تعمیر و تعویض تاچ گوشی       

یکی از مرسوم ترین دلایل مراجعه به نمایندگی، شکستن تاچ گوشی است. ال سی دی و تاچ یکی از قطعات مهم در گوشی همراه به حساب می آید. در صورت آسیب دیدگی تاچ گوشی می توانید آن را بدون هیچ گونه دغدغه و در کوتاهترین زمان به نمایندگی تعمیرات موبایل بسپارید. در نمایندگی انواع خدمات ال سی دی مانند تعویض ال سی دی گوشی ، تعمیر ال سی دی و غیره با بهترین هزینه و بالاترین کیفیت انجام می شود. ال سی دی و تاچ یکی از مهمترین قطعات گوشی موبایل به حساب می آید که از آن باید مراقبت ویژه کرد تا دچار هیچ گونه مشکل جدی نشود. ممکن است تاچ گوشی در اثر عوامل مختلف دچار شکستگی و خرابی شود. ضربه خوردن می تواند از اصلی ترین علت های خرابی ال سی دی و تاچ گوشی باشد. به طور معمول تعمیر آن ، یکی از پرهزینه تیرن بخش های تعمیرات موبایل است. قطعات تشکیل دهنده ال سی دی و تاچ شامل گلس نگهدارنده ال سی دی، فریم ال سی دی و غیره می باشد. تاچ و ال سی دی پس از خراب شدن با استفاده از روش های مختلف قابل تعمیر شدن است.

با زمین خوردن و ضربه وارد شدن به گوشی، صفحه نمایش آن دچار آسیب دیدگی می شود. در این حالت هر کاربری برای تعمیر و تعویض ال سی دی و تاچ گوشی، به دنبال یک مرکز معتبر و مجاز است. با توجه به خسارت وارد شده به گوشی، نیاز به تعمیر یا تعویض ال سی دی گوشی توسط تعمیرکار به مشتری اعلام می شود. برای تعمیر و تعویض تاچ گوشی حتما یک مرکز معتبر با کارشناسان باتجربه پیدا کنید. در این مرکز پس از بررسی دقیق گوشی، میزان خسارت وارد شده به آن برآورد می شود. در صورت قابل تعمیر نبودن ال سی دی گوشی، کارشناس اقدامات لازم برای تعویض آن را انجام می دهد. برای رفع تمام مشکلات سخت افزاری و تعویص قطعات خراب با قطعات اصلی می توانید به نمایندگی اسمارت سرویس مراجعه کنید.

تعویض قاب پشت گوشی

تعویض قاب پشت گوشی

در صورت ایجاد خط و خش روی درب پشتی گوشی،  باید برای تعویض قاب پشت گوشی اقدام کرد. در اثر ضربه، ممکن است قاب پشتی گوشی دچار اختلال شود که تنها راه، تعویض قاب پشت گوشی می باشد. برای انجام این کار باید از مراکز تعمیراتی معتبر کمک بگیرید. در صورت عدم آشنایی با قطعات گوشی از تعویض غیر حرفه ای قاب پشت آن خودداری کنید. معمولا هنگامی قاب پشت گوشی تعویض می شود که این قطعه دچار شکستگی شده و قابل تعمیر نباشد. برخی کاربران به دلیل حساسیت زیاد، حتی با افتادن چند خط کوچک روی گوشی قاب پشتی آن را تعویض می کنند. بسیاری افراد تعویض قاب را برای زیباتر شدن گوشی خود انجام می دهند. قاب پشت گوشی با هزینه ای ناچیز و به سادگی قابل تعویض است.

تعویض قاب در برخی  ار انواع گوشی ها بسیار راحت و بدون دردسر انجام می شود. اما برای تعویض قاب در برخی انواع مدل های گوشی ، حتما باید از کارشناسان حرفه ای کمک بگیرید. تعویض قاب پشتی گوشی نیاز به تجهیزات و ابزار مخصوص دارد. بنابراین برای تعویض قاب پشت گوشی می توانید به نمایندگی تعمیرات مراجعه کنید و از کارشناسان در این زمینه کمک حرفه ای دریافت کنید. 

تعمیر برد گوشی

یکی از اتفاقات ناراحت کننده برای گوشی نفوذ آب به درون آن است. این مشکل به دلیل سهل انگاری برای هر کاربری ممکن است اتفاق بیافتد. تماس آب با گوشی از مهم ترین دلایل خرابی آن  محسوب می شود. در چنین حالتی قطعات داخل گوشی دچار سوختگی و از کار افتادگی می شود. بسیاری از گوشی های موبایل تحت گارانتی مشکلات مربوط به آب خوردگی قرار ندارند. برای تعمیر گوشی آب خورده می توانید به مراکز معتبر و نمایندگی ها مراجعه کنید. از جمله خدمات تعمیراتی این مراکز می توان به تعمیر گوشی آب خورده اشاره کرد. در چنین مواقعی با تعویض قطعات آسیب دیده و جایگزین آن ها با قطعات اورجینال می توانید گوشی آب خورده خود را مثل روز اول احیا کنید.

تعمیر برد گوشی

کارشناسان در نمایندگی با بهره گیری از تجهیزات مدرن به صورت تضمینی قطعات اورجینال را جایگزین قطعات آسیب دیده می کنند. در این مراکز انواع گوشی های آب خورده در اسرع وقت تعمیر می شود. پس از تعمیر کاربران می توانند با اطمینان خاطر گوشی خود را از نمایندگی تحویل بگیرند. هزینه ی  تمام خدمات مربوط به تعویض و تعمیر گوشی آب خورده توسط کارشناسان به مشتری اعلام می گردد.

در صورت آب خوردگی به گوشی همراه، هرچه سریع تر آن را از آب خارج کنید.  پس از خارج کردن گوشی از آب هر چه سریع تر آن را خاموش کنید. بعد از خاموش کردن گوشی، آن را خشک و تمیز نمایید. قطعات گوشی مانند سیم کارت، رم و غیره را از گوشی جدا کرده و آن ها را خشک کنید. مراجعه به یک تعمیرکار با تجربه بهترین کار برای تعمیر موبایل آب خورده است. رطوبت باقی مانده در موبایل پس از گذشت زمان طولانی موجب پوسیدگی قطعات داخلی آن می شود. با آب خوردگی موبایل ، کاربر می تواند با انجام برخی اقدامات ساده و ابندایی از ایجاد مشکلات جدی جلوگیری کند.

تعمیر گوشی ضربه خورده

در صورت ضربه خوردن، صفحه نمایش دچار شکستگی و آسیب دیدگی می شود. برای جلوگیری از ضربه خوردن به گوشی باید از محافظ صفحه نمایش استفاده کنید. پس از ضربه خوردگی به گوشی، اولین اقدام ارزیابی آسیب وارده به آن است. گوشی ترک خورده و شکسته تحت پوشش گارانتی نمی باشد. در صورت شکستگی صفحه نمایش گوشی باید آن را تعمیر یا تعویض کرد. اگر برای این کار دانش و تجربه لازم را ندارید، گوشی را نزد نمایندگی ببرید تا توسط تعمیرکاران حرفه ای تعمیر شود. در هنگام تعویض توجه کنید که حتما از یک صفحه نمایش اصل استفاده می شود. پس از ضربه خوردگی ممکن است دستگاه دچار مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری شود. کارشناسان در نمایندگی پس از عیب یابی مشکلات، به برطرف کردن آن می پردازند. استفاده درست از گوشی و مراقبت از آن موجب جلوگیری از هرگونه آسیبی می شود.

با توجه به کاربردی بودن گوشی همراه، این دستگاه بسیار آسیب پذیر می باشد. ممکن است در اثر ضربه خوردگی، گوشی دچار آسیب دیدگی داخلی مانند شل شدن باتری شود. شل شدن باتری می‌تواند انواع مشکلات از جمله  کاهش عمر باتری را به همراه داشته باشد.  برای رفع مشکل شل شدن باتری، باید آن در نمایندگی توسط کارشناس تعویض کنید. برای محافظت و جلوگیری از ضربه خوردن به گوشی می توانید از قاب گوشی استفاده کنید. قاب، موبایل را در برابر افتادن، خط و خش و ساییدگی حفظ می کند. ولی در صورت مراقبت نکردن درست از گوشی، استفاده از قاب بی فایده است. در اثر ضربه شدید به گوشی محافظ دار، ممکن است اجزای داخلی دچار آسیب شوند. در این شرایط برای تعمیر گوشی آسیب دیده باید از کارشناسان در این زمینه کمک گرفت. 

تعمیر گوشی خم شده

در اثر ضربه و فشار، گوشی همراه دچار آسیب دیدگی می شود. گاهی این آسیب دیدگی موجب ایجاد خمیدگی در گوشی می شود. به طور معمول گوشی خم شده ، در تعمیرگاه قابل تعمیر است. برخی از دلایل خم شدن گوشی همراه شامل قرار گرفتن آن در یک محفظه تنگ، اشتباهی نشستن روی گوشی و غیره است. تعمیر گوشی خم شده به سادگی انجام نمی شود، این امر بستگی به فاکتورهای مختلف دارد. معمولا خم شدگی در گوشی ها با بدنه ضعیف آلومینیومی ایجاد می شود. برای تعمیر گوشی خم شده بهتر است در یک نمایندگی معتبر از کارشناسان حرفه ای کمک بگیرید. آن ها می توانند تعمیر گوشی را به عهده بگیرند. اگر در هنگام ضربه خوردن تنها قاب گوشی آسیب ببیند، باید برای آن یک قاب جدید در نظر بگیرید. این کار را توسط یک متخصص حرفه ای در تعمیرگاه موبایل انجام دهید.

تعمیر گوشی خم شده توسط افراد بی تجربه موجب وارد شدن آسیب بیشتر به گوشی همراه می شود. بنابراین برای تعمیر گوشی خم شده مانند بسیاری دیگر از خدمات تعمیرات موبایل، توصیه می شود از مراکز خدماتی با کیفیت و دارای استاندارد کمک بگیرید. تعمیرکار پس از بررسی دقیق گوشی خم شده تشخیص می دهد که کدام یک از اجزای درونی آن آسیب دیده و باید تعمیر شود. تعمیر گوشی خم شده را نباید به دست افراد کم تجربه بسپرید. زیرا در اثر نداشتن دقت و مهارت کافی ممکن است به اجزای درونی دستگاه آسیب جدی وارد شود.

رفع مشکل داغ شدن گوشی موبایل

برای داغ شدن گوشی دلایل بسیاری وجود دارد. برخی از این دلایل شامل آسیب دیدگی باتری، حجم زیاد دانلودها، زیاد روشن بودن صفحه نمایش و غیره است. استفاده طولانی مدت از گوشی همراه موجب داغ شدن آن می شود. تأثیر مخرب داغ شدن گوشی بر روی قطعاتی از جمله مادر برد و باتری است. ممکن است بسیاری از مشکلات ایجاد شده غیر قابل جبران باشند. پس از استفاده طولانی مدت از گوشی باید یک استراحت کوتاه به آن بدهید. برخی از بازی ها و برنامه های سنگین روی گوشی موجب داغ شدن بیش از حد آن می شود.

بهتر است برنامه ها رو تنها از سایت های معتبر دانلود کنید تا از ایجاد مشکل برای گوشی جلوگیری شود. روشنایی بیش از حد صفحه نمایش می تواند موجب داغ شدن گوشی شود. کارکردن زیاد نمایشگر بزرگ در گوشی برای ساعت ها ، انرژی بسیاری را مصرف می کند. این انرژی از باتری تامین شده و موجب داغ شدن گوشی می شود. بنابراین برای رفع مشکل داغ شدن گوشی باید روشنایی صفحه آن را تنظیم کنید.

رفع مشکل داغ شدن گوشی موبایل

هنگام اتصال کابل به شارژ، امکان داغ شدن گوشی زیاد است. علت داغ شدن گوشی هنگام شارژ می تواند خرابی باتری، کابل شارژ بی کیفیت و غیره باشد. استفاده از کابل شارژر اصل برای گوشی می تواند از داغ شدن بیش از حد آن جلوگیری کند. در هنگام خواب گوشی را به شارژ نزنید زیرا متوجه داغ شدن آن نمی شوید. برخی مشکلات مربوط به داغ شدن گوشی قابل حل هستند. ولی در صورتی که نمی توانید مشکل را برطرف کنید، بهتر است برای تعمیر هر گونه مشکل مربوط به گوشی به نمایندگی های مجاز مراجعه کنید.

برندهایی که در اسمارت سرویس تعمیر می شوند:

در نمایندگی استارت سرویس کارشناسان باتجربه با استفاده از به روزترین تجهیزات، تعمیرانواع گوشی های موبایل را با بهترین کیفیت انجام می دهند. انواع خدمات مربوط به تعمیر موبایل در این مرکز به کاربران ارائه می شود. تمامی این خدمات به صورت استاندارد همراه با ضمانت در کوتاهترین زمان ممکن انجام می شود. طیف گسترده ای از خدمات تعمیر موبایل در این مرکز انجام می شود. برای تعمیر گوشی با برندهای سامسونگ، اپل، شیائومی، کت، وان پلاس و هانر و غیره می توانید به این نمایندگی مراجعه کنید.

تعمیر گوشی سامسونگ

در نمایندگی با توجه به توانایی و مهارت بالای کارشناسان تعمیر گوشی سامسونگ انجام می شود. شما می توانید با مراجعه به این مرکز تخصصی ترین خدمات را در زمینه تعمیر موبایل دریافت نمایید. تعمیر موبایل انواع مدل های گوشی سامسونگ در نمایندگی همراه با گارانتی در کوتاهترین زمان انجام می شود. با مراجعه به نمایندگی، انواع مشکلات مربوط به گوشی سامسونگ برطرف می شود. نمایندگی تخصصی ترین خدمات تعمیرات گوشی سامسونگ را با استفاده از تجهیزات پیشرفته و تکنسین های با تجربه به کاربران ارائه می دهد. هدف کارشناسان تعمیر و ترمیم بخش های آسیب دیده گوشی و رفع مشکلات آن با بهترین کیفیت است.

هزینه تعمیر موبایل سامسونگ به عواملی مانند نوع خرابی، مدل گوشی، نحوه تعمیر آن و غیره بستگی دارد. در صورت تعویض باتری ، صفحه نمایش یا قطعات دیگر هزینه تعمیر گوشی توسط کارشناس به کاربر اعلام می شود. هزینه تعمیرموبایل سامسونگ درنمایندگی، به دلیل استفاده از قطعات اورجینال و اصل بالاتر است. 

تعمیر گوشی اپل

تعمیر گوشی اپل را بدون هیچ گونه دغدغه و با کمترین هزینه ای به نمایندگی بسپارید. تعمیر گوشی اپل شامل عیب یابی، تعمیر قطعات آسیب دیده و تعمیر مشکلات نرم افزاری و غیره است. در این مرکز کارشناسان با بررسی های دقیق و با روش های مختلف می توانند ایرادها و مشکلات گوشی  را برطرف کنند. افراد متخصص در نمایندگی می دانند در صورت خرابی گوشی باید کدام قطعات را تعمیر یا تعویض نمایند. در صورت ایجاد خرابی در گوشی، مرکز تخصصی تعمیر گوشی اپل برای رفع کامل مشکل در خدمت مشتریان است.

این مرکز کلیه خدمات و سرویس های مربوط به تعمیرانواع مدل های مختلف گوشی اپل را ارائه می کند. فرایند تعمیرات موبایل به مهارت و تخصص بالایی نیاز دارد. تعمیرکار با دانش و مهارت بالا در این زمینه مشکلات بخش های مختلف گوشی را به صورت حرفه ای برطرف می کند. کوچکترین اشتباه در تعمیر گوشی ممکن است این دستگاه را برای همیشه از کار بیاندازد. بنابراین در نمایندگی تعمیرات اپل، فرایند تعمیر انواع گوشی به صورت تخصصی انجام می شود. طوری که کاربران می توانند با اطمینان کامل گوشی اپل خود را برای تعمیر به افراد کاربلد بسپارند.

تعمیر گوشی شیائومی  

در نمایندگی smart service، تعمیرگوشی شیائومی به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می شود. متخصصان برای تعمیر این گوشی از ابزارهای به روز و پیشرفته استفاده می کنند. برخی عوامل مختلف مانند عیب یابی درست، استفاده از قطعات اورجینال، سرعت بالای تحویل و هزینه مناسب موجب مراجعه بسیاری از مشتریان به نمایندگی شده است. متخصصان در نمایندگی با توجه به استانداردها و به صورت رسمی به تعمیر گوشی شیائومی می پردازند.

تعمیر گوشی شیائومی

تعمیر گوشی شیائومی یکی از تخصصی ترین تعمیرات گوشی محسوب می شود. در صورت امکان پذیر نبودن تعمیر این دستگاه ، قطعات اورجینال در نمایندگی موجود است. تعمیر گوشی شیائومی توسط  کارشناسان آموزش دیده و مورد تایید انجام می گردد. دستگاه پس از تعمیر برای کاربر تست شده و در صورت درست کارکردن تحویل داده می شود. کلیه مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری در نمایندگی مورد بررسی و حل می شود. گوشی شیائومی به عنوان پرطرفدارترین گوشی های موجود در بازار شناخته می شود. قیمت مناسب در کنار کیفیت بالا موجب شده تا این گوشی در میان کاربران از محبوبیت بالایی برخوردار باشد. در صورت بروز مشکل برای گوشی شیائومی، بهتر است به سرعت برای تعمیر آن اقدام کنید. تعمیر قسمت های مختلف گوشی شیائومی مانند صفحه نمایش، تاچ و ال سی دی، برد گوشی، باتری و غیره در نمایندگی به صورت تخصصی انجام می شود.

تعمیر گوشی کت

امروزه گوشی کت با توجه به کیفیت و قابلیت بالای آن در میان کاربران بسیار محبوب شده است. از لحاظ مقاومت این گوشی سختی بالا و ال سی دی محکمی دارد. این موبایل دارای قابلیت ضد ضربه و ضد آب است. در صورت خرابی، تعمیرات گوشی کت در نمایندگی به صورت تخصصی انجام می شود. موبایل کت ممکن است دچار مشکلاتی مانند شکستگی، خرابی باتری، ضعیف شدن گوشی و غیره شود. تمامی این مشکلات در نمایندگی به صورت تخصصی در کوتاهترین زمان برطرف می شود. پس از مراجعه به نمایندگی کارشناسان واحد تعمیرات، آن را عیب یابی کرده و هزینه و قیمت تعمیر را به کاربر اعلام می کنند. پس از پایان کار تعمیر، گوشی مورد بازبینی نهایی کارشناس قرار می گیرد تا از برطرف شدن مشکل دستگاه اطمینان کامل حاصل شود.

تعمیر گوشی کت

تعمیرات گوشی کت در واحد تخصصی نمایندگی توسط کارشناسان حرفه ای و با تجربه انجام می شود. در این مرکز خدماتی نظیر تعمیر برد، تعمیر قطعات معیوب، تعمیر مدار پاتور، تعمیر مدار شارژ و غیره به کاربران ارائه می شود. کارشناسان به صورت حرفه ای به تعمیر مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی کت می پردازند. درصورت وجود مشکل سخت افزاری، اغلب تعمیر گوشی با تعویض قطعه همراه است.

تعمیر گوشی وان پلاس

یکی از دلایل مهم محبوبیت برند وان پلاس در بازار، کیفیت بالای آن است. این برند در حوزه تولید گوشی سابقه طولانی دارد. وان پلاس انواع مدل های مختلف گوشی را در بازار عرضه کرده است. در صورت خرابی، تمام این مدل ها در نمایندگی قابل تعمیر می باشند. این مرکز با استفاده از به روزترین فناوری های روز دنیا و با بهره گیری از کادری باتجربه به تعمیر گوشی وان پلاس می پردازد. نمایندگی با ارائه خدمات حرفه ای و تضمینی تعمیر انواع مختلف مدل های این برند را انجام می دهد. با توجه به حساسیت بالای این گوشی، در صورت بروز هرگونه مشکل به مراکز معتبر مراجعه کنید. برای جلوگیری از خسارات جبران ناپذیر از مراجعه به تعمیرگاه های غیر حرفه ای خودداری کنید.

در صورت ضربه خوردگی یا فشار ممکن است صفحه نمایش گوشی دچار شکستگی یا خورد شدگی شود. در این حالت ال سی دی شکسته باید با ال سی دی جدید تعویض شود. برای اطمینان از اصل بودن قطعات تعویض شده این کار را در مراکز معتبر انجام دهید.

تعمیر گوشی وان پلاس 

تعمیر گوشی هانر

با توجه به کیفیت بالای گوشی هانر، این برند در میان کاربران با استقبال بالایی روبه رو شده است. ضربه خوردن یا آب خوردن می تواند موجب خرابی این دستگاه شود. نمایندگی به ارائه خدمات در زمینه تعمیر انواع مدل های هانر می پردازد. این خدمات شامل رفع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری است. برخی مشکلات نرم افزاری به سادگی برطرف می شوند ولی برخی دیگر نیاز به تخصص ویژه دارند. برای مثال با یک ریست ساده مشکل نرم افزاری قابل حل است ولی گاهی رفع مشکلات نرم افزاری نیاز به تخصص و مهارت دارد .متخصصین در نمایندگی اسمارت سرویس با تسلط کامل به نرم افزارهای موبایل ، دراسرع وقت مشکلات موجود را برطرف می کنند. این نمایندگی به منظور رفاه حال کاربران تعمیرات تخصصی گوشی موبایل هانر را  در کمترین زمان انجام می دهد. این مرکز با به کارگیری کارشناسان با تجربه و حرفه ای سعی در ارائه ی بهترین خدمات در زمینه تعمیرات موبایل را به کاربران دارد. به دلیل قیمت بالای گوشی هانر تعمیرات آن حتما باید در نمایندگی های مجاز صورت بگیرد. زیرا درغیر این صورت با ایجاد صدمات جبران ناپذیر روی دستگاه ممکن است به طور کلی از کار بیافتد.

تعمیر گوشی هانر

هزینه تعمیر گوشی یکی از موضوعاتی است که پس از خرابی به ذهن هر کاربری می رسد. خرابی گوشی ممکن است در اثر ضربه خوردن، آب خوردن و غیره ایجاد شود. هزینه تعمیرات بر اساس تعرفه در اختیار مراکز معتبر قرار می گیرد. کارشناسان پس از بررسی و عیب یابی گوشی، میزان خسارت وارد شده بر روی آن را برآورد می کنند. پس از تعیین میزان خسارت، هزینه تعمیر آن به کاربر اعلام می شود. هزینه تعمیر گوشی با توجه به مدل، آسیب دیدگی و غیره در گوشی ها متفاوت است. هر چه خرابی گوشی بیشتر، هزینه تعمیر آن هم بالاتر می رود. مشکلات گوشی ممکن است سخت افزاری یا نرم افزاری باشد. با توجه به پیچیده تر بودن مشکلات سخت افزاری، هزینه تعمیر یا تعویض آن بیشتر است.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا