هوش مصنوعی

ادوبی اکسپرس به هوش مصنوعی مولد مجهز شد + ویدیو

ادوبی ابزارهای فایرفلای برای هوش مصنوعی مولد را به برنامه ادوبی اکسپرس (Adobe Express) اضافه کرد؛ برنامه‌ای که برای طراحی و ساخت پوستر، ویدیو و موارد دیگر کاربرد دارد. دو ویژگی جدیدی که در اختیار کاربران قرار می‌گیرند، امکان افزودن عکس و ایجاد افکت‌های مخصوص متن از طریق دستورات متنی را فراهم می‌کنند.

ادوبی اکسپرس که در نسخه‌های رایگان و پریمیوم در اختیار کاربران قرار دارد، به گفته ادوبی، یک برنامه همه‌کاره برای تولید محتواست. ویژگی‌های هوش مصنوعی به‌صورت بتا در نسخه وب ادوبی اکسپرس ارائه شده‌اند و طی ماه‌های آینده به اپ موبایل اضافه می‌شوند.

هوش مصنوعی برای ادوبی اکسپرس

هوش مصنوعی مولد در ماه‌های اخیر موردتوجه زیادی قرار گرفته؛ بنابراین اضافه‌شدن آن به برنامه‌های ادوبی منطقی است. ابزارهای هوش مصنوعی مولد ادوبی، مانند ابزاری که به‌صورت بتا برای فتوشاپ ارائه شده، نتایج طبیعی‌تری نسبت به مدل‌های دیگر ارائه می‌کنند؛ چرا که توسط سازنده خود فتوشاپ توسعه یافته‌اند.

بیشتر بخوانید ...   بنیان‌گذار گوگل نقش فعال‌تری در توسعه هوش مصنوعی آن ایفا می‌کند

نسخه جدید ادوبی اکسپرس در کنار ابزارهای هوش مصنوعی، به توانایی‌های ویرایش ویدیو هم مجهز شده است تا بتوان ویدیوهای مخصوص اینستاگرام یا تیک‌تاک ساخت. علاوه‌براین، امکان کار با فایل‌های PDF هم برای این برنامه فراهم شده است.

ادوبی اکسپرس در نسخه پایه یا Basic رایگان است، اما در نسخه پریمیوم ماهانه 10 دلار از کاربران هزینه می‌گیرد. در این نسخه به فونت‌ها، الگوها، تصاویر و ویدیوهای بیشتری دسترسی پیدا می‌کنید. زمانی که ابزارهای هوش مصنوعی ادوبی اکسپرس از فاز بتا خارج شوند، یک سطح رایگان از آن‌ها در اختیار کاربران قرار می‌گیرد؛ البته هنوز این سطح مشخص نشده است.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا